John Wick 3 7.1

John Wick powraca w trzecim filmie, aby ponownie chwycić za broń i wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy czyhają na jego życie.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Chad Stahelski 4.0
Darrin Prescott (reżyser drugiej ekipy) -
Talal El Moustaghfir (reżyser drugiej ekipy) -
John R. Saunders (asystent) -
Tam Slimani (asystent) -
Katie Valovcin (asystent) -
Woodrow Travers (asystent) (Maroko) -
George Kotsopoulos (asystent) (Maroko) -
Mouhssine El Badaoui (asystent) (Maroko) -
Jaafar Ameur (asystent) (Maroko) -
Kyle Casper (asystent) (druga ekipa) -
Yedeedya Mellman (asystent) (dodatkowy) -
Christian Vendetti (asystent) (druga ekipa) -
Marvin Williams (asystent) (druga ekipa) -
Mouataz Guermah (asystent-stażysta) -
Ghita Sadoq (asystent-stażysta) -
Zachary Citarella (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Scenariusz
Średnia
Derek Kolstad 4.0
Producenci
Średnia
Basil Iwanyk producent -
Erica Lee producent -
Guy Riedel producent liniowy (Maroko) -
Joby Harold
producent wykonawczy
4.0
David Leitch
producent wykonawczy
4.0
Chad Stahelski
producent wykonawczy
4.0
Jeff G. Waxman producent wykonawczy -
Kerry Joseph producent towarzyszący -
Jennifer Madeloff producent towarzyszący -
John R. Saunders współproducent -
Sana El Kilali kierownik produkcji -
Udi Nedivi kierownik produkcji -
Julie Hartley kierownik produkcji -
Daniel Hank kierownik produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Rakouch Mourad kierownik produkcji (asystent) -
Bart Lipton kierownik produkcji (asystent) (Los Angeles) -
Taylor Black koordynator produkcji -
Nabila Samih koordynator produkcji -
Jennifer Kristin Cox koordynator produkcji -
Josh Compton koordynator postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Keanu Reeves
John Wick
8.0
Ian McShane
Winston
7.4
Halle Berry
Sofia
7.6
Laurence Fishburne
Król Bowery
7.2
Anjelica Huston
Dyrektorka
7.3
Lance Reddick
Charon
7.0
Mark Dacascos
Zero
7.0
Asia Kate Dillon
Rzeczniczka
-
Tobias Segal
Earl
-
Saïd Taghmaoui
Starszy
6.8
Jerome Flynn
Berrada
8.0
Randall Duk Kim
Lekarz
6.0
Margaret Daly
Operatorka
-
Robin Lord Taylor
Administrator
8.0
Susan Blommaert
Bibliotekarka
7.0
Unity Phelan Balerina -
Jason Mantzoukas
Tick Tock Man
7.0
Andrea Sooch Bileterka -
Sergio Delavicci Ruska Roma -
Cecep Arif Rahman
Shinobi
8.0
Yayan Ruhian
Shinobi
7.0
Tiler Peck Choreografka baletowa -
Baily Jones Balerina -
India Bradley Balerina -
Olivia MacKinnon Balerina -
Sarah Villwock Balerina -
Eliza Blutt Balerina -
Harrison Coll Baletmistrz -
Boban Marjanovic Ernest -
Maxim Beloserkovsky Instruktor baletu -
Charles Askegard Instruktor baletu -
Stefaniya Makarova Instruktorka baletu -
Jeff G. Waxman Nowojorski taksówkarz -
Aïssam Bouali Yassin -
Mustapha Adidou Zahir -
Alexey Golousenko Ochroniarz Ruska Romy -
Renee Compton Piesza na Times Square (niewymieniony w czołówce) -
Kay Day
Operatorka tablicy rozdzielczej (niewymieniony w czołówce)
-
Faith Logan
Dziewczyna w parku (niewymieniony w czołówce)
6.0
Robbie DeRaffele
Rosjanin (niewymieniony w czołówce)
-
Dana Schick
Jenna (niewymieniony w czołówce)
-
Roger Yuan
Huang (niewymieniony w czołówce)
-
Candace Smith
Zabójczyni (niewymieniony w czołówce)
-
Tiger Hu Chen
Członek Triady (niewymieniony w czołówce)
-
Inna Muratova Dziewczyna w bibliotece (niewymieniony w czołówce) -
Courtney Gonzalez
Piesza na Times Square (niewymieniony w czołówce)
-
Silvio Simac
Mięśniak (niewymieniony w czołówce)
-
Roman Mitichyan
Roma (niewymieniony w czołówce)
-
Anthony Padilla Kasjer (niewymieniony w czołówce) -
Paul Tawczynski Pieszy na Times Square (niewymieniony w czołówce) -
Suzanne LaChasse Pasażerka (niewymieniony w czołówce) -
Marmee Regine Cosico Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Stefanie Barry
Nowojorska policjantka (niewymieniony w czołówce)
-
Kelly Rae LeGault Operatorka tablicy rozdzielczej (niewymieniony w czołówce) -
Nicole Michele Guilbault Operatorka tablicy rozdzielczej (niewymieniony w czołówce) -
Annie Pisapia Bezdomna (niewymieniony w czołówce) -
Remi Pann Irene Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Oscar Pavlo Rosyjski ochroniarz Roma (niewymieniony w czołówce) -
Ryan Funigiello Kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Kristoffe Brodeur Zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Giuseppe Virzi Chłopiec z balonem (niewymieniony w czołówce) -
John Gettier Zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Michael Carey Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Ray Rosario Taksówkarz (niewymieniony w czołówce) -
Stephen Koepfer Instruktor walki sambo (niewymieniony w czołówce) -
Justin Clarke Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Nimo Gandhi Taksówkarz (niewymieniony w czołówce) -
John DiGiorgio Pasażer (niewymieniony w czołówce) -
McManus Woodend Ochroniarz króla Bowery (niewymieniony w czołówce) -
Frank Fernandez Przyjaciel (niewymieniony w czołówce) -
Larry Chan Człowiek bez parasola / Pasażer metra (niewymieniony w czołówce) -
Robert Samuels Bobby Long (niewymieniony w czołówce) -
Ronnie Magri Zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Paul Bonar Rosyjski ochroniarz Roma (niewymieniony w czołówce) -
Richard Bird Bezdomny zabójca / Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Adrian Valle Torres Pasażer (niewymieniony w czołówce) -
Jonathan Benevento Pasażer (niewymieniony w czołówce) -
Vincent Cucuzza Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Xan Aspero Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Joseph Gerard Sabatino Rosyjski portier Roma (niewymieniony w czołówce) -
Carl Salonen Pasażer metra (niewymieniony w czołówce) -
Komal Charania Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Bob Leszczak Biegnący pasażer (niewymieniony w czołówce) -
Michael A McGrath Mężczyzna w bibliotece / Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Martin Tsien Shinobi (niewymieniony w czołówce) -
Diezel Ramos Gangster (niewymieniony w czołówce) -
Ahmed Adel Zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Kenneth Carrella Duch mordercy (niewymieniony w czołówce) -
David Chen Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Les Gardonyi Pasażer pociągu (niewymieniony w czołówce) -
Khalid Ghajji Ochroniarz Berrady na ulicy / Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Dan Gruenberg Bezdomny (niewymieniony w czołówce) -
Christian A Guerrero Rosyjski zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Jarrell Hall Zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Rosemary Howard
Gość w bibliotece (niewymieniony w czołówce)
-
Jarrod LaBine Gość w bibliotece (niewymieniony w czołówce) -
David L. Marston Pieszy na Times Square (niewymieniony w czołówce) -
Scott Martin Bezdomny zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Vincent Paolicelli Gość w bibliotece (niewymieniony w czołówce) -
Mounir Quazzani Zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Shade Rupe Pieszy na Times Square (niewymieniony w czołówce) -
Nora Sommerkamp Zabójczyni (niewymieniony w czołówce) -
Kayla Thompson Piesza na Times Square (niewymieniony w czołówce) -
Michael A. Thompson Pieszy na Times Square (niewymieniony w czołówce) -
Jacklyn Thrapp Piesza na Times Square (niewymieniony w czołówce) -
Alex Xenos Gangster z Chinatown (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Dan Laustsen 7.0
Greg Baldi (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Jason Hale (pomoc techniczna) (dodatkowy) -
Charlie Marroquin (główna pomoc techniczna) -
John Nijhawan (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Tyler Bates 9.0
Joel J. Richard 9.0
Kostiumy
Średnia
Luca Mosca -
Kate Edwards (nadzorca kostiumów) -
Jessica Bergstrom -
Laura Downing (Keanu Reeves) -
Kimmie Guiragossian -
Brian Hemesath (asystent) -
Jonathan Krieger (asystent) -
Joseph Lio -
Mustapha Mimis -
Barnaby Smith -
Montaż
Średnia
Evan Schiff 7.0
John Scott Cook (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Brian Abbott charakteryzator osobisty: Anjelica Huston -
Jacenda Burkett
charakteryzator osobisty: Halle Berry
-
Stephen Kelley projektant makijażu -
Stephen Kelley nadzorca charakteryzacji -
Kerrie Smith projektant fryzur -
Kerrie Smith nadzorca stylizacji -
Dennis Bailey fryzjer -
Joseph Farulla charakteryzator -
Christine Hooghuis charakteryzator (dodatkowy) -
Jeremy Selenfriend charakteryzator (dodatkowy) -
Scenografia
Średnia
Kevin Kavanaugh scenograf 8.0
David Schlesinger dekorator wnętrz -
Dan Barone rekwizytor -
Sophia Barrett rekwizytor -
Katya Blumenberg dyrektor artystyczny (asystent) -
Marc Connor malarz -
Ryan Heck dyrektor artystyczny (asystent) 7.0
Nathan Longest rekwizytor -
Shaun Lowry architekt (pomoc techniczna) -
Vinny Mazzarella główny rekwizytor -
Sebastian Meyer ilustrator -
Alex Nice ilustrator -
Devin Recalde rekwizytor -
Diane Rich malarz -
Lauren Rockman dyrektor artystyczny (asystent) -
Joseph Sacco rekwizytor -
Zach Selter rekwizytor -
David Swayze ilustrator -
Clint Wallace projektant wnętrz 7.0
Travis Wright rekwizytor -
Joel Tarantino zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
Schavaria Reeves mikser (druga ekipa) -
Bobby Roelofs dźwięk (dodatkowy) -
David J. Schwartz mikser -
Christy Illius mikser (dodatkowy) -
Abdouh Oussama mikrofoniarz -
Karym Ronda mikser -
Julian Townsend mikser (dodatkowy) -
Efekty specjalne
Średnia
Cory Candrilli technik -
Jimmy Hays technik -
Caleb P. Johnson technik -
Devin Maggio koordynator efektów specjalnych -
Zachary Maggio nadzorca efektów specjalnych -
Mark Skversky efekty specjalne -
Mark R. Byers nadzorca efektów specjalnych (Los Angeles) 7.0
Wilfred Caban nadzorca efektów specjalnych 7.0
Carmen M. Campolo Jr. technik -
Stefano Corridori nadzorca efektów specjalnych (Maroko) -
Nicholas Coschignano technik -
Steven E. Fernandez technik -
Joe Heffernan technik -
Jack Kirshoff technik -
Steven Kirshoff technik 7.0
Fred Kraemer technik -
Zachary Maggio technik -
David Marulanda efekty specjalne (asystent) -
Paul O'Hanlon technik -
Adam I. Rochester Sr. technik -
Dan Slavin technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Marisol Roncali dobór obsady -
Mary Vernieu dobór obsady -
Julina Baber dobór obsady (asystent) -
Todd Feldman dodatkowy dobór obsady -
Stephanie Holbrook dobór obsady (Nowy Jork) -
Bret Howe dodatkowy dobór obsady -
Ko Iwagami dobór obsady (Japonia) -
Sydney Shircliff dobór obsady (asystent) -
Kristian Sorge dodatkowy dobór obsady -
Jamie Edwards kierownik produkcji efektów wizualnych -
Kerry Joseph producent efektów wizualnych -
Airon Armstrong kaskader -
Manny Ayala
kaskader
-
Can Aydin
kaskader
-
Chris Barnes
kaskader
-
Matt Berberi
kaskader
5.0
Eric Brown kaskader -
Michael Carey kaskader -
David Chen kaskader -
Anis Cheurfa
kaskader
-
Justin Clarke kaskader -
Bruce Concepcion kaskader -
Kachina Dechert
kaskader
6.0
Natalie Diaz kaskader -
Jonathan Eusebio koordynator kaskaderów -
Guy Fernandez kaskader -
Mike Gassaway kaskader -
Daniel Graham kaskader -
Daniel Hargrave kaskader -
Haaron Hines kaskader dublujący: Lance Reddick -
Zoltan Hodi kaskader -
Alex Huynh
kaskader
-
Yoshio Iizuka
kaskader
6.0
Stephen Koepfer kaskader (asystent) -
Ian Mclaughlin
kaskader
-
Anthony Mecca kaskader -
Niko Nedyalkov kaskader -
Dean Neistat kaskader -
Jason Ng kaskader -
Jim Ng
kaskader
-
Allan Padelford
kierowca
-
Matt Philliben kaskader -
Victor Plajas kaskader -
Mounir Quazzani kaskader -
Tony Repinski kaskader -
Scott Rogers koordynator kaskaderów -
Zachry Rogers kaskader -
Kara Rosella kaskader -
George Schroeder kaskader -
Cale Schultz kaskader -
Jason Tubbs kierowca -
Evelyn Osorio Vaccaro kaskader -
Ernie Vigil kaskader dublujący: Keanu Reeves -
Anthony Vincent kaskader -
Tony Vo kaskader dublujący: Cecep Arif Rahman -
Peter Wallack kaskader -
Patrick M. Walsh kaskader -
Jamal Warren kaskader -
Duwaun White kaskader -
Keil Oakley Zepernick kaskader -
Bill Almeida oświetlenie -
Ryan Baldwin kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Sean Feehan elektryk -
Andrew Greve oświetlenie -
Suren Karapetyan kamerzysta (asystent) (Nowy Jork) -
David R. Kohn oświetlenie (druga ekipa) -
Robert Lau kamerzysta (asystent) -
Marc Loforte kamerzysta (asystent) -
Yusuke Sato kamerzysta (asystent) (Nowy Jork) -
Henry Tirl operator kamery -
Henry Tirl operator steadicam -