Dark 7.8

Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. W pogoni za winowajcą wyjdą na jaw grzechy i sekrety małego miasteczka.

Zgłoś naruszenie Sezon 3: Teaser #1 PL (napisy)

Komentarze 8

als 8

Pomimo obaw drugi sezon oceniam bardzo pozytywnie. Szybka akcja, dużo nawet trzymających się kupy wyjaśnień. Kilka zwrotów akcji i znowu zakończenie, które kieruje sezon 3 na całkiem nowe tory.
Jakby ktoś potrzebował, podaję link do przewodnika – spoilery do drugiego sezonu po kliknięciu w linki, także można ogarnąć na szybko zapomniane z 1. sezonu wątki :)
https://dark.netflix.io/pl/

Beznickowy 8

Dobry serial z mrocznym klimatem. Mam swoje uwagi, zwłaszcza do końcowych odcinków, ale ogólnie produkcję warto polecić. Mam obawy, czy 2. sezon nie pójdzie za bardzo w stronę sci-fi. Miejmy nadzieję, że polski serial Netfliksa będzie równie dobry.

SPOJLERY:
- dziewczyna z przyszłości – pewnie jest córką Jonasa, bo przypomina jego matkę za młodu;
- wizja podróży w czasie – Noah wierzy, że jest w stanie zmienić przeszłość, choć losy bohaterów wyraźnie pokazują, że co by nie zrobili, to zrobili to samo w przyszłości. Dlaczego Noah się nie starzeje? Pochodzi z postapokaliptycznej przyszłości?

jasiekkx 9

Bardzo dobry serial. Wciągający. Z moim ulubionym wątkiem podróży w czasie. Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.

sylphid 10

Z mieszanymi uczuciami. Casting 10/10.

Barbarka88Rz 8

Mroczny, trzymający w napięciu, wciągający. Pierwszy sezon obejrzałam w ciągu jednego dnia. Warto mu poświęcić uwagę. Finał mnie jednak zawiódł – oby kolejny sezon wyjaśnił kilka istotnych spraw i utrzymał wysoki poziom produkcji.