Vice 7.0

Historia Dicka Cheney'a (Christian Bale), najpotężniejszego wiceprezydenta USA w historii, oraz to, w jaki sposób jego polityka zmieniła współczesny świat.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Adam McKay 6.0
Joann Connolly (asystent) -
E.J. Foerster (reżyser drugiej ekipy) -
Yarden Levo (asystent) -
Matt Rebenkoff (asystent) -
David Vogel (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Adam McKay 6.0
Producenci
Średnia
Megan Ellison
producent
-
Will Ferrell
producent
6.5
Dede Gardner
producent
-
Jason George współproducent -
Jeremy Kleiner
producent
-
Adam McKay
producent
6.0
Kevin J. Messick producent -
Brad Pitt
producent
8.1
Jeff G. Waxman producent wykonawczy -
J. Chan Claggett nadzorca produkcji -
Julie Hartley kierownik produkcji -
Lisa Rodgers nadzorca postprodukcji -
Taylor Black koordynator produkcji -
Drew Grant koordynator produkcji (asystent) -
Chelsea Barnard producent wykonawczy -
Jillian Longnecker producent wykonawczy -
Jennifer Madeloff producent towarzyszący -
Robyn Wholey producent wykonawczy -
Jennifer Madeloff nadzorca produkcji -
Kate Kelly koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Mike Manning koordynator postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Sam Rockwell
George W. Bush
7.5
Amy Adams
Lynne Cheney
7.1
Christian Bale
Dick Cheney
8.3
Steve Carell
Donald Rumsfeld
7.2
Alison Pill
Mary Cheney
6.0
Bill Pullman
Nelson Rockefeller
7.2
Shea Whigham
Wayne Vincent
6.0
Tyler Perry
Colin Powell
4.7
Lily Rabe
Liz Cheney
7.5
Justin Kirk
Scooter Libby
7.0
Casey Sander
Stary członek załogi
-
Cailee Spaeny
Młoda Lynne Cheney
7.0
Stefania LaVie Owen -
Adam Bartley
Frank Luntz
-
Fay Masterson
Edna Vincent
-
Don McManus
David Addington
-
Jamie Bernadette -
Jillian Armenante
Karen Hughes
-
Scott Christopher Marshal -
Vanessa Cloke
Analityk CIA
-
LisaGay Hamilton
Condoleezza Rice
-
Jeff Bosley -
Alex MacNicoll Młody Dick Cheney -
Matt Nolan
Albert, spiker
-
Damon O'Daniel Biznesmen -
Alina Zilbershmidt Chórzystka -
Kevin Symons
Prezenter wiadomości
-
Time Winters Dziwny spadkobierca -
Abigail Marlowe -
Brandon Firla
Jay Bybee
-
Adrian Dev Jordański więzień -
Pilar Holland
Reporterka w Oklahomie
-
Marla Aaron Wapner Piesza -
Violet Hicks Liz Cheney (lat 8) -
Rome Stephens Ochroniarz Osamy Bin Ladena -
Tara Nicole Hughes Tancerka -
Scott Vance
Urzędnik NSA
-
Roman Mitichyan
Kleryk
-
Robert L. Hughes Warren E. Burger -
Liz Burnette -
Joey Brooks -
Brian Poth
Agent tajnych służb
-
Chet Grissom
Chuck Hagel
-
Mark Bramhall
Harry Whittington
-
Alex Knight Doradca Keatinga -
Melody Hollis
Jasmine
-
Paul Perri Trent Lott -
Stacie Greenwell Pielęgniarka -
Dawson Fletcher Tom Fake -
Elizabeth Liang Reporterka w Oklahomie -
Lucky Harmon Mafioso -
Melissa Schumacher
Oficer wywiadu
-
Delpaneaux Wills Oficer wywiadu -
David Fabrizio
Lawrence Wilkerson
-
Kirk Bovill
Henry Kissinger
-
Stephen Adly Guirgis
George Tenet
-
Joe Sabatino Szef -
Jeff Witzke
Bill Frist
-
Kyle S. More Roger Ailes -
Trent Walker
Jeden z braci Koch
-
Noah Staggs Weterynarz -
Brandon Sklenar Bobby Prentace -
Grace Rowe
Nauczycielka
-
Angela Leib Marjorie Cheney -
Fabiana Rares
Julia
-
Matt Miller Generał -
Al Carabello -
Rocky Bonifield Mama w Indianie -
Holly Hawkins
Katherine Armstrong
-
Ethan Flower
Jeff Howser, agent specjalny
6.0
John Hillner
George H W Bush
-
Daniel Bruington Doug -
Omid Zader
Torturowany metodą waterboardingu
-
Scott Alan Smith
Oficer wywiadu
-
Vishesh Chachra Agent tajnych służb -
Matthew Jacobs
Antonin Scalia
7.0
Chris Dougherty Philip Perry -
Casey McDougal Pracownica GAO -
Josh Latzer
Agent tajnych służb
-
Staci Roberts Steele
Aktorka
-
Doug Simpson Kierownik kampanii -
Stewart J. Zully -
Treisa Gary Sekretarz Izby -
David Yorr Zach -
Stephane Nicoli Turysta w Mediolanie -
Tim Trobec Tata w Indianie -
Richard Lawrence Kongresmen -
William Goldman Dennis Hastert -
Aidan Gail Dick Cheney (lat 12) -
Christopher M. Campos Płaczący mężczyzna -
J Vasko-Bezenek Rix, pilot wojskowy -
Shannon Mosley Agent tajnych służb -
R Scott Hoffman Klient w restauracji -
Ashlen Aquila Policjant patrolujący autostradę -
Brandon Bales Agent CIA -
Marc Abbink Biznesmen -
Paige Smith Agent CIA -
Camille James Harman Mary Matalin -
David Babbitt Miliarder -
Andrea Wright Laura Bush -
Ginger Horne Gość na przyjęciu w Białym Domu -
Amir Malaklou Więzień, na którego się krzyczy -
Caroline Clements Asystentka Henry'ego Kissingera -
Robert Artz Kongresmen -
Gary Ballard Mark Andrews, kongresmen -
Dayne Lee Brand Pracownica Pentagonu -
Kevin Flood Richard Clarke -
Deepak Raj Jordański więzień -
Michelle Ells Kate -
Tony Forsmark Grover Nordquist -
Shantiel Alexis Vazquez Pasażerka w samochodzie -
Dan Kinsella John Danforth -
Andrew Constantini Polityk -
Todd Aaron Brotze Szef GAO -
Mazen Aziza Jordański więzień -
Dustin Green Żołnierz -
Chuck Taber Instalator paneli słonecznych -
John Davis Walker Kongresmen -
Obie Sims Snajper tajnych służb na dachu -
John Kellar Żołnierz -
Allie Pratt Płacząca kobieta -
Dennis LaValle Ranczer -
Harvey B. Jackson Osoba na sali w ONZ -
Robert Chestnut Ranczer -
Tyson Power Pastor -
Lesley Ann Braun Joyce Rumsfeld -
Colyse Harger Mary (lat 5) -
Michael Bombolo Kongresmen -
Gordon Hart Kongresowy doradca -
Garsha Arristos Shiekh -
Karolina Kennedy Durrence Lynne Cheney (lat 12) -
Robert Loftin Chirurg / Lekarz -
Jonathan Cowley Oficer prowadzący pobór -
Michael DiBacco Mężczyzna na weselu -
Joseph Beck Karl Rove -
Michael A. Naggi
Drugi mężczyzna
-
Dan Crowley Agent tajnych służb -
Melissa K Marks Heather Poe-Cheney -
Calissa Hatfield Druhna -
Scott Alan Berk Reporter "Washington Post" -
Gary Patrick Anderson
Miliarder
6.0
Zouhair Elghazi Iracki ojciec -
David Wieler Biegnący mężczyzna -
Tony Graham Abu Musab al-Zarqawi -
Dylan James Boland Stażysta -
Sam Massaro Młody prawnik -
Paul Yoo John Yoo -
Melissa K Marks Heather Poe-Cheney -
Don Pecchia Klient w ekskluzywnej restauracji -
Leia Hurst Lynndie England -
Zoe Michele Campos Dziewczynka -
Capri Milian Kate, brzdąc -
Palena Milian Kate, brzdąc -
Kevyn Bashore Fan na meczu footballowym w 1957 roku (niewymieniony w czołówce) -
Andrew Borene Agent tajnych służb (niewymieniony w czołówce) -
Tony Cronin Kmdr por. Gallager (niewymieniony w czołówce) -
Victor Dante William Luti (niewymieniony w czołówce) -
Jonah Falcon Ranczer (niewymieniony w czołówce) -
Michael Garvey Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Michael Lawrence Kaye Ranczer / Weteran (niewymieniony w czołówce) -
Frank Scozzari Kelner w waszyngtońskiej restauracji (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Greig Fraser 8.0
Ray Garcia (główna pomoc techniczna) -
Erik F. Hill (pomoc techniczna) -
Edward Hohman (główna pomoc techniczna) -
Michael Koepke (pomoc techniczna) -
Kyle Pugsley (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Nicholas Britell 7.0
Kostiumy
Średnia
Susan Matheson -
Debra Beebe (nadzorca kostiumów) -
Francesca Bruno -
Jen Martin -
Mustapha Mimis -
Rachael Ohman -
Hilary Parkin -
Elaine Perlmann (asystent) -
Alice Pico -
Susan Strubel -
Sarah Wachel -
Sara Walbridge Castro -
Laura Wong (dodatkowy) -
Montaż
Średnia
Hank Corwin 7.0
Alex Olivares (asystent) -
Jeremy Weinstein (asystent) 6.0
Charakteryzacja
Średnia
Kate Biscoe nadzorca charakteryzacji -
Alyson Black-Barrie fryzjer -
Cheryl Daniels główny stylista -
Patricia DeHaney nadzorca stylizacji -
Jamie Kelman główny charakteryzator -
Abby Lyle charakteryzator -
Ann Pala główny charakteryzator -
Charles Gregory Ross fryzjer osobisty: Tyler Perry -
Cristina Waltz charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Patrice Vermette scenograf 8.0
David Meyer dyrektor artystyczny -
Brad Ricker dyrektor artystyczny nadzorujący 8.0
Dean Wolcott dyrektor artystyczny -
Jan Pascale dekorator wnętrz -
Matthew Cavaliero główny rekwizytor -
Tina Charad projektant graficzny -
Martin Charles projektant graficzny -
Chad R. Davis
rekwizytor
-
Kevin DeAngelo architekt (asystent) -
Tammy DeRuiter malarz -
Michael Diersing koordynator konstrukcji -
Michael Faretta malarz -
Michele Faretta malarz -
Jason Ivey rekwizytor -
Attila Kiss rekwizytor (asystent) -
Sophia Male rekwizytor -
Gary McMonnies dyrektor artystyczny (asystent) -
Aaron Morrison projektant graficzny -
Brent Rice główny konstruktor dekoracji -
Michael Richey White malarz -
John Youngblood główny rekwizytor (asystent) -
Fante Zamora rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Ben Greaves mikrofoniarz -
Randall L. Johnson mikrofoniarz -
Ed Novick mikser -
Christopher Scarabosio nadzorujący montaż dźwięku -
John Finklea montaż muzyki -
Ronni Brown imitator dźwięku -
Dustin Capulong technik miksu -
J.R. Grubbs montaż efektów dźwiękowych -
Aaron Hasson operator postsynchronu -
David C. Hughes projektant dźwięku (dodatkowy) -
Jeff King technik miksu -
Daniel Laurie nadzorujący montaż dialogów -
Daniel Laurie nadzorca postsynchronu -
Lorenzo Millan mikser (druga ekipa) -
Kimberly Patrick montaż imitacji -
Frank Rinella nadzorca imitacji -
Tony Villaflor mikser ponownego nagrania -
Christopher Scarabosio mikser ponownego nagrania -
Brad Semenoff montaż dialogów -
Doug Winningham montaż dźwięku (asystent) -
Justin Doyle mikser efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce) -
Danielle Dupre mikser ponownego nagrania (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce) -
Jeff King mikser ponownego nagrania (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Richard Quinn montaż dialogów (niewymieniony w czołówce) -
Frank Rinella mikser imitacji (niewymieniony w czołówce) -
Jerrell Suelto mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Peter Chesney nadzorca efektów specjalnych 7.0
Peter Chesney Jr. koordynator efektów specjalnych 8.0
Bruce Allan Donnellan pirotechnik -
Josh Bailey efekty specjalne (asystent) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Francine Maisler dobór obsady 8.0
Raymond Gieringer nadzorca efektów wizualnych -
Tsuyoshi Abe
kaskader
-
Ashlen Aquila układacz -
Gregory J. Barnett
kaskader
-
Jeffrey G. Barnett kaskader -
Chad Bennett kaskader dublujący: Mark Bramhall -
Chad Bennett kaskader -
Christopher M. Campos kaskader -
Charles Croughwell koordynator kaskaderów -
Eyad Elbitar
kaskader
-
Peter Epstein
kaskader
7.0
Dennis Fitzgerald
kaskader
-
E.J. Foerster koordynator kaskaderów -
Marguerite Happy kaskader -
Brian T. Hewitt kaskader -
Michael Hilow
kaskader
-
Steven Ho
kaskader
-
Scott Lang kaskader -
Sam Ly kaskader -
Mark R. Miscione kaskader -
Tim Neff kaskader dublujący: John Kellar -
Richard Nunez kaskader -
Dave Reaves kaskader -
David Rowden kaskader -
Con Schell
kaskader
-
Michelle Sebek
kaskader
6.0
Eric VanArsdale kaskader -
Michael Bauman oświetlenie -
Bill Coe kamerzysta (asystent) -
Ryan Creasy kamerzysta (asystent) -
Matt Kennedy fotosista -
Paul Metcalf kamerzysta (asystent) -
Dan Ming kamerzysta (dodatkowy) (asystent) -
Luis Moreno mistrz oświetlenia -
Chuck Whelan kamerzysta (asystent) -
Dawn Marie Deibert dodatkowy dobór obsady -
Vanessa Portillo dodatkowy dobór obsady -
Molly Rose dobór obsady (asystent) -
Kathy Driscoll dobór obsady -
Carlos A. Alarcon zecer -
Suzie Askham układ graficzny -
Cyril Balavoine efekty wizualne -
Alan Balian producent efektów wizualnych -
William Barkus nadzorca efektów wizualnych -
Baljot Bhatti montaż efektów wizualnych -
Erik Bruhwiler zecer -
Dylan Campbell zecer -
Andrew Carruthers koordynator efektów wizualnych -
Angelo Caruso tworzący w technologii cyfrowej -
Chris Chadwick układ graficzny -
Anthony Charbonnier zecer -
Yuting Chen zecer -
Michael Cliett nadzorca efektów wizualnych -
Christopher Collis montaż efektów wizualnych -
Cyril Conforti zecer -
Samuel David układ graficzny -
Bryan Davies nadzorca grafiki komputerowej -
Jayson Davis efekty wizualne -
Philippe Desiront nadzorca efektów wizualnych -
Lee Dexter układ graficzny -
Michael DiCarlo producent efektów wizualnych -
Eric Fortin układ graficzny -
Jenny Foster producent efektów wizualnych -
Jérôme Foucout główny zecer -
Patricia Gaumond zecer -
Shania Gharagozlou producent efektów wizualnych (asystent) -
Kunal Ghosh Dastider nadzorca grafiki komputerowej -
Mathieu Godin układ graficzny -
Andres Gomez Zamora montaż efektów wizualnych -
Jeanlin Guillaume główny zecer -
Michael Hedges zecer -
Adam Klein animator -
Marshall Richard Krasser nadzorca efektów wizualnych -
Alain Lalanne producent efektów wizualnych -
Josh Laurence efekty wizualne -
Manon Le Bas kierownik produkcji efektów wizualnych -
Natalia Matveenko efekty wizualne -
Mare McIntosh producent efektów wizualnych -
Diana Moneva zecer -
Thomas Nittmann producent wykonawczy efektów wizualnych -
Sean Nowlan producent efektów wizualnych -
Fikayo Ogundare montaż efektów wizualnych -
Sébastien Proulx zecer -
Kim Rampaul producent efektów wizualnych -
Vincent Roma efekty wizualne -
Bryan Rosenblum efekty wizualne -
Rosa Sanchez montaż efektów wizualnych (asystent) -
Clement Sanna zecer -
Brett Schroeder główny animator -
Mark Stern producent wykonawczy efektów wizualnych -
Masaya Sugimura efekty wizualne -
Edson Williams nadzorca komponowania -
Harrison Barrett montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Nick Benseman kaskader dublujący: Jesse Plemons -
Clay Cullen
kierowca
-
Clay Cullen
kaskader
-
Tony Graham kaskader -
Tom Crisp kaskader -
David Babbitt dubler -
Morgan Bateman treser zwierząt -
Paul Belenardo księgowy produkcji -
Brendan Devanie kamerzysta (asystent) -
Mark Goellnicht operator kamery (dodatkowy) -
Tim Hennessy kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
John Parson kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Amanda Levy kamerzysta (asystent) -
Jason Marconi projekt czołówki -
Erin Shelley treser zwierząt -