Broad Peak

6,0
5,6
Film opowiada o polskiej zimowej wyprawie na szczyt Broad Peak w 2013 r., w której podczas ataku zginęło dwóch himalaistów - Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Leszek Dawid
Bruno Borchólski
(drugi reżyser)
Maria Skryśkiewicz-Łach
(drugi reżyser)
Pat Howl Kostyszyn
(asystent) (również) (reżyser drugiej ekipy)
Katarzyna Winecka
(drugi reżyser) (dodatkowe zdjęcia)
Maja Kimbar
(drugi reżyser) (asystent)
Filip Schmidt
(drugi reżyser) (asystent)
Joanna Borer
(asystent)
Scenariusz Ocena
Łukasz Ludkowski
Maciej Rzączyński
(współpraca) (pomysłodawca)
Leszek Dawid
(współpraca) (pomysłodawca)
Krzysztof Rzączyński
(współpraca) (pomysłodawca)
Dawid Janicki
(współpraca) (pomysłodawca)
Paweł Rymarz
(dialogi) (współpraca)
Producenci Ocena
Dawid Janicki
producent
Paweł Rymarz
producent
Krzysztof Rzączyński
producent
Maciej Rzączyński
producent
Maria Herbich
współproducent
Paulina Łangowska
współproducent
Weronika Pawilno-Pacewicz
kierownik produkcji
Małgorzata Wala
kierownik produkcji
Katarzyna Kostecka
koordynator produkcji
Magdalena Michalska
koordynator produkcji (drugi)
Magda Stefaniak
koordynator produkcji (drugi)
Maria Herbich
koordynator produkcji
Paulina Suchecka
kierownik produkcji (drugi)
Tomasz Łukasiewicz
kierownik produkcji (drugi)
Katarzyna Zyg
kierownik produkcji (asystent)
Aleksandra Stemplińska
kierownik produkcji (asystent)
Agnieszka Sulikowska
kierownik produkcji (asystent)
Katarzyna Grzegorczyk
kierownik produkcji (asystent)
Iwona Popis
kierownik produkcji (asystent)
Józef Wardyński
kierownik produkcji (asystent)
Mikołaj Popławski
kierownik produkcji (asystent)
Martin Bochatay
kierownik produkcji (współpraca)
Kaja d' Erceville
kierownik produkcji (współpraca)
Paweł Kunachowicz
kierownik produkcji (współpraca)
Maciej Wojak
kierownik produkcji (współpraca)
Katarzyna Zyg
kierownik postprodukcji
Dawid Janicki
producent wykonawczy
Maciej Rzączyński
producent wykonawczy
Paulina Łangowska
producent wykonawczy
Maria Stemplowska-Rymarz
współproducent
Aleksandra Rudzka
producent (asystent)
Dominika Kowarska
kierownik postprodukcji (współpraca)
Magda Janowska
kierownik postprodukcji (współpraca)
Aktorzy Ocena
Ireneusz Czop
Maciej Berbeka
7,1
Maja Ostaszewska
Ewa Dyakowska-Berbeka, żona Macieja
7,2
Dawid Ogrodnik
Adam Bielecki
7,5
Piotr Głowacki
Aleksander Lwow
7,3
Łukasz Simlat
Krzysztof Wielicki
7,3
Tomasz Sapryk
Andrzej Zawada
7,1
Maciej Raniszewski
Tomasz Kowalski
Maciej Kulig
Artur Małek
Joanna Banasik
6,0
Dariusz Bereski
Tomasz Borkowski
7,0
Konrad Biel
Andrzej Bienias
6,0
Joanna Borer
Jerzy Chruściński
Marcin Czarnik
Mateusz Dewera
Kuba Dyniewicz
Jan Berbeka, syn Macieja
Dorota Ficoń
Justin Frączkowski
Aleksandra Grabowska
7,7
Łukasz Gutt
Jacek Hołubowski
Dawid Janicki
Adrianna Jerzmanowska
Monika Kaleńska
Katarzyna Kostecka
Tomasz Kudyk
Ewa Lech-Szymerska
Małgorzata Lipmann
Milena Lisiecka
Łukasz Ludkowski
Krzysztof Łakomik
Dariusz Majchrzak
7,0
Michał Matejuk
Piotr Mielnik
Krzysztof Najbor
Damian Niewiński
Szymon Nowak
Adam Patejuk
Maciej Pawliński
Dominik Piejko
Katarzyna Pietrzyk
Łukasz Sikora
5,0
Piotr Skupniewicz
Ryszard Starosta
Oskar Stoczyński
Bokhari Syed Waqar
Bartosz Szpak
Hanna Turnau
Franciszek Wilczyński
Krzysztof Wnuk
Agnieszka Wosińska
6,6
Marek Wrona
Zdjęcia Ocena
Łukasz Gutt
Bogdan Mikołajczuk
(pomoc techniczna)
Dawid Gut
(zdjęcia lotnicze)
Bartłomiej Bargiel
(zdjęcia lotnicze)
Marcin Boguszewski
(pomoc techniczna)
Piotr Wodzyński
(pomoc techniczna)
Piotr Dudek
(pomoc techniczna)
Gerard Krawczyk
(pomoc techniczna)
6,0
Adrian Gołębiewski
(pomoc techniczna)
Paweł Jarząbek
(pomoc techniczna)
Michał Brzezek
(pomoc techniczna)
Bartosz Mikołajczuk
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Łukasz Targosz
Kostiumy Ocena
Agata Culak
Zofia Ufnalewska-Zając
(drugi)
Maciej Pakuła
(asystent)
Filip Wakuła
(asystent)
Dominika Szozda
(asystent)
Aleksandra Tomkowska
(asystent)
Martyna Poros
(współpraca)
Kamila Zabłocka
(współpraca)
Dorota Parafiniuk
(współpraca)
Karolina Bystrowska
(współpraca)
Martyna Cierpisz
(współpraca)
Klaudia Grochowska
(współpraca)
Inga Januszek
(współpraca)
Katarzyna Nowakowska
(współpraca)
Małgorzata Nowakowska
(współpraca)
Tomasz Rakowski
(współpraca)
Weronika Ranke
(współpraca)
Agata Stanula
(współpraca)
Mariola Stojanowska
(współpraca)
Katarzyna Szczurowska
(współpraca)
Wiola Uliasz
(współpraca)
Anna Zygmuntowicz-Warot
(współpraca)
Montaż Ocena
Maciej Pawliński
Hubert Sienicki
(asystent)
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Katarzyna Wilk
charakteryzator
Zuzanna Stefańska
charakteryzator (drugi)
Kinga Krulikowska
charakteryzator (drugi)
Ewa Drobiec
charakteryzator (współpraca)
Katarzyna Warchoł
charakteryzator (współpraca)
Anna Zygmuntowicz-Warot
charakteryzator (współpraca)
Monika Podnajmer
charakteryzator (współpraca)
Stanisław Doliński
charakteryzator (współpraca)
Alina Janerka
charakteryzator (współpraca)
Janina Dybowska-Person
charakteryzator (współpraca)
Milena Jura
charakteryzator (współpraca)
Olga Dackiewicz
charakteryzator (współpraca)
Marta Maciejewska
charakteryzator (współpraca)
Marta Kozioł
charakteryzator (współpraca)
Katarzyna Ogonowska
charakteryzator (współpraca)
Joanna Pietrzak
charakteryzator (asystent)
Małgorzata Szot-Malicka
charakteryzator (asystent)
Ewa Matusik
charakteryzator (asystent)
Katarzyna Wilk
efekty specjalne makijażu
Michał Zabielski
efekty specjalne makijażu (współpraca)
Eliza Bergchauzen
efekty specjalne makijażu (współpraca)
Scenografia Ocena
Janusz Mazurczak
scenograf
Katarzyna Jędrzejczyk
scenograf
Bartosz Tippe
rekwizytor
Jakub Chomiczewski
główny rekwizytor
Ilona Błaut
scenopis obrazkowy
Marcin Malisz
scenograf
Zuzanna Sitkowska
scenograf
Damian Stój
scenograf (asystent)
Karina Sygowska
rekwizytor
Jarosław Jagodziński
rekwizytor
Antoni Sławiński
rekwizytor
Paweł Woźniakowski
rekwizytor (asystent)
Adam Stelmaszczyk
rekwizytor (asystent)
Mariusz Makulski
rekwizytor (asystent)
Dariusz Ochenkowski
główny konstruktor dekoracji
Damian Stój
konstruktor dekoracji
Jacek Jawień
konstruktor dekoracji
Grzegorz Michałek
konstruktor dekoracji
Wojciech Grzesiok
konstruktor dekoracji
Rafał Zmarz
konstruktor dekoracji
Dariusz Załuski
konstruktor dekoracji
Marcin Striczek
konstruktor dekoracji
Grzegorz Sokoliński
konstruktor dekoracji
Arkadiusz Białas
konstruktor dekoracji
Michał Bem
konstruktor dekoracji
Damian Król
konstruktor dekoracji
Dźwięk Ocena
Monika Krzanowska
dźwięk
Maciej Pawłowski
dźwięk
Bartosz Łappo
dźwięk
Mariusz Wysocki
dźwięk (również) (druga ekipa)
1,0
Bartosz Łappo
mikrofoniarz
Robert Petrykowski
mikrofoniarz
Bartosz Nowak
mikrofoniarz
Efekty specjalne Ocena
Pozostała Ekipa Ocena
Marek Palka
dobór obsady
Rafał Paradowski
operator kamery
Janusz Julo Sus
operator kamery
Ryszard Kozak
mistrz oświetlenia
Marek Sołek
koordynator kaskaderów
Karol Czyż
operator kamery (również) (druga ekipa)
Szymon Kapeniak
nadzorca efektów wizualnych
Joanna Stawnicka
nadzorca efektów wizualnych
Dominik Czepułkowski
kierownik planu
Piotr Pawlus
operator kamery (również) (druga ekipa)
Adam Suzin
operator kamery
Szymon Kapeniak
operator kamery (druga ekipa)
Radosław Kokot
prowadzący ostrość
Grzegorz Piłat
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Łukasz Skwara
prowadzący ostrość (druga ekipa)
Krzysztof Szubartowski
operator kamery (asystent)
Dariusz Załuski
operator kamery (asystent)
Antoni Preis
operator kamery (asystent)
Sebastian Karczmarczyk
operator kamery (asystent)
Jan Łach
operator kamery (asystent)
Michał Pruski
operator kamery (asystent)
Tomasz Ruszkowski
operator kamery (asystent)
Jarosław Dutkiewicz
operator kamery (asystent)
Paweł Grabarek
operator kamery (asystent)
Bartosz Dobroch
konsultant (ds. scenariusza)
Inga Kruk
konsultant (ds. producenckich)
Joanna Szymańska
konsultant (ds. producenckich)
Bartosz Rams
konsultant (ds. montażu)
Marcin Serafin
konsultant (ds. montażu)
Łukasz Szwarc-Bronikowski
konsultant (ds. montażu)
Grzegorz Zgliński
konsultant (ds. montażu)
Benjamin Mirguet
konsultant (ds. montażu)
Patricia Drati
konsultant (ds. montażu)
Myriam Sassine
konsultant (ds. montażu)
Benny Drechsel
konsultant (ds. montażu)
Monika Zalewska
sekretariat planu
Maciej Piekarski
dyżurny planu
Wojciech Marchel
dyżurny planu
Paweł Sturlis
dyżurny planu
Adam Wąsiel
dyżurny planu
Anna Więcek
sekretariat planu
Bartłomiej Bargiel
operator drona
Dawid Gut
operator drona
Filip Jurzyk
operator drona
Marcin Kukla
operator drona
Roman Machała
oświetlenie
Mariusz Pieńkos
oświetlenie
Paweł Borowski
oświetlenie
Arkadiusz Borowski
oświetlenie
Łukasz Cichecki
oświetlenie
Michał Kruk
oświetlenie
Mateusz Stępniewski
oświetlenie
Mariusz Jarzyński
oświetlenie
Sławomir Kaczyński
oświetlenie
Piotr Szukalski
oświetlenie
Piotr Redzisz
oświetlenie
Leszek Miłek
oświetlenie
Marcin Szychowski
oświetlenie
Mariusz Sojak
oświetlenie
Tomasz Baprawski
oświetlenie
Grzegorz Bartoszek
oświetlenie
Ścibor Woldański
oświetlenie
Kamil Smoter
oświetlenie
Jacek Skrobisz
konsultant (ds. postprodukcji)
Jacek Jawień
konsultant (ds. przygotowania aktorów)
Rafał Zmarz
konsultant (ds. przygotowania aktorów)
Marcin Striczek
konsultant (ds. przygotowania aktorów)
Paweł Grenda
konsultant (ds. przygotowania aktorów)
Jarosław Mazur
konsultant (ds. przygotowania aktorów)
Karol Huzarski
konsultant (ds. przygotowania aktorów)
Marcin Świerczyński
zabezpieczenie kaskaderskie
Joanna Gajewska
kaskader
Bartosz Kamiński
kaskader
Remigiusz Kramek
kaskader
Maciej Nenko
kaskader
Paweł Stoczyński
kaskader
Jacek Jawień
dubler
Rafał Zmarz
dubler
Arkadiusz Białas
dubler
Damian Król
dubler
Alexis Profit
dubler
Greg Bittmar
dubler
Ludo Jacquet
dubler
Monika Krawczyk
treser zwierząt
Paweł Perczak
dodatkowy dobór obsady
Beata Wójcik
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Jakub Witczak
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Michał Zakrzewski
nadzorca dodatkowego doboru obsady
Jacek Czepułkowski
dyżurny planu
Łukasz Drzyzga
dyżurny planu
Radosław Margasiński
dyżurny planu
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…