Prodigy. Opętany 6.2

Sarah (Taylor Schilling) niepokoi się dziwnym zachowaniem swego 8-letniego syna. Pozornie Miles (Jackson Robert Scott) nie różni się od innych chłopców w tym wieku, a jednak może stanowić poważne zagrożenie dla całej rodziny. Jego matka podejrzewa, że za tą mroczną przemianą stoją nadprzyrodzone siły. Pragnąc za wszelką cenę chronić syna, postanawia rozwikłać zagadkę opętania chłopca. Okazuje się, że wyjaśnienie tkwi w przeszłości, a wyprawa w minione lata to dziki rajd po świecie nieznającym granicy między wyobraźnią a rzeczywistością. Czego dowie się Sarah i czy uda jej się ocalić Milesa?

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

i_darek1x 3

Nic ciekawego ! Nuda ;) Ogólnie szkoda na to marnować czas !

ar23s 3

Aktorstwo na poziomie koła gospodyń wiejskich. Nie polecam.

ZSGifMan 7

Zacząłem oglądać zupełnie bez przekonania, po kilkunastu minutach zdarzyło mi się nawet przysypiać i jak do tej pory zakonotowałem jedynie kilka pozornie nie łączących się wątków. Sam nie wiem jak to się stało, lecz jakoś w 30-tej minucie filmu nawet się ożywiłem na tyle, że zacząłem odczuwać zadowolenie z oglądania tego filmu pomieszane z lekkimi dreszczami na plecach, co u starego konia podczas takich horrorków jest raczej rzadkością ;)
Jakoś po tym czasie film nabiera 'rumieńców' i chyba dopiero druga jego połowa przynosi prawdziwe objawienie – wtedy się właśnie dowiadujemy co jest przyczyną całego zamieszania i co kilkuletnie dziecko ma wspólnego ze scenami z samego początku. Warto poczekać do tego momentu, jak i dotrwać do końca, bo suspens jest wielki i mnie osobiście najbardziej podobał się z całego filmu.
Dobry, można się trochę 'pobać' :)
Polecam!
     

pajki_filmaniak 6

nie najgorszy do obejrzenia

Następne