Camp Hell 2010

Film

Jak co roku, grupa chrześcijańskiej młodzieży wyjeżdża na obóz. Podróżują daleko w głąb lasu, z dala od świata, żeby w spokoju oddawać się modlitwom i naukom charyzmatycznego księdza (Bruce Davison). Jednak tym razem na obóz dotarło z nimi coś złego, a teoretycznie bezpieczny wyjazd zamienia się w koszmar.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Dana Delany
jako Patricia
Andrew McCarthy
jako Michael
Connor Paolo
jako Jack
Bruce Davison
jako Ksiądz
Jesse Eisenberg
jako Daniel
Spencer Treat Clark
jako Timothy
Christopher Denham
jako Christian
Valentina de Angelis
jako Melissa
Will Denton
jako Tommy
Drew Powell
jako Bob
Heather Schacht
jako Lucy

Jak co roku, grupa chrześcijańskiej młodzieży wyjeżdża na obóz. Podróżują daleko w głąb lasu, z dala od świata, żeby w spokoju oddawać się modlitwom i naukom charyzmatycznego księdza (Bruce Davison). Jednak tym razem na obóz dotarło z nimi coś złego, a teoretycznie bezpieczny wyjazd zamienia się w koszmar. Santanico

Gatunek
Horror
Szczegóły dodaj informacje
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Camp Hope (USA) (tytuł roboczy)
Czas trwania
91 minut
Budżet
3 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Na początku grudnia 2011 roku Jesse Eisenberg pozwał do sądu wytwórnie Lionsgate i Grindstone Entertainment, domagając się trzech milionów dolarów zadośćuczynienia. Aktorowi nie spodobała się okładka, którą przygotowały do płyty DVD z filmem. Eksponując twarz i nazwisko aktora, okładka sugeruje, że jest on główną gwiazdą filmu. Tymczasem Eisenberg zagrał w nim tylko kilkuminutowy epizod, zadowalając się symbolicznym honorarium. Aktorowi nie spodobało się, że wytwórnie chciały zarobić, wykorzystując jego popularność. Jednocześnie podkreślił, że nie chodzi mu o pieniądze, tylko chce ustrzec swoich fanów przed rozczarowaniem. zobacz więcej

Komentarze do filmu 3
irwitsnajper

Nuda,nuda i jeszcze raz po stokroć nuda… 1/10 – Kurde-początek nawet zapowiadał się oki-ale już po 10 minutach w tym filmie wieje straszną nudą-nic się k…a w nim nie dzieje-tylko modlitwy,śpiewy chóralne,msze-to ma być horror?!?Dajcie spokój!!!
Nikomu nie polecam-nawet swojej teściowej!!! 1/10

Hessus666 irwitsnajper 2

Film rzeczywiście denny. Jedyne co w nim pozytywnego to przestroga przed tego typu sektami, gdzie nie masz swojego zdania, nie masz swoich myśli, nie możesz robić nic poza tym co ci nakazują. 2/10

karolisia 10

Jejku jaki ten Will Denton jest Sliczny – Kocham go narmalnie jestem zwariowana na jego punkcie ale ogladałam zwiastun i ta dziewczyna mnie wkurzyła!!!!!!!!!!

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
ProZak
55 pkt.
2
Santanico
22 pkt.
3
Beznickowy
6 pkt.
4
Hsi_Nao
4 pkt.
5
homerowa
3 pkt.
6
Redox
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…