Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kirk Jones |
4,0
|
|
Alexander H. Gayner
(asystent)
|
||
Daniela Barbosa
(asystent)
|
||
Thomas Tobin
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kirk Jones |
4,0
|
|
Massimo De Rita | ||
Tonino Guerra | ||
Giuseppe Tornatore |
7,7
|
|
Producenci | Ocena | |
Vittorio Cecchi Gori
producent
|
||
Ted Field
producent
|
||
Glynis Murray
producent
|
||
Gianni Nunnari
producent
|
||
Craig J. Flores
producent wykonawczy
|
||
Callum Greene
producent wykonawczy
|
||
Nathalie Peter-Contesse
współproducent
|
||
Vitaliy Versace
współproducent wykonawczy
|
||
Callum Greene
kierownik produkcji
|
||
Gabrielle Mahon
nadzorca produkcji
|
||
Tania Blunden
nadzorca postprodukcji
|
||
Melissa Gelernter
koordynator produkcji
|
||
Takina Holloman
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Robert De Niro
Frank Goode
|
9,0
|
|
Drew Barrymore
Rosie
|
7,0
|
|
Kate Beckinsale
Amy
|
8,4
|
|
Sam Rockwell
Robert
|
7,5
|
|
Lucian Maisel
Jack
|
||
Damian Young
Jeff
|
5,0
|
|
James Frain
Tom
|
||
Melissa Leo
Colleen
|
6,8
|
|
Kate Moennig
Jilly
|
8,7
|
|
Brendan Sexton III
Rabuś
|
6,0
|
|
James Murtaugh
Dr Ed
|
||
Austin Lysy
David
|
||
Chandler Frantz
Młody David
|
||
Lily Mo Sheen
Młoda Amy
|
||
Seamus Davey-Fitzpatrick
Młody Robert
|
||
Mackenzie Milone
Młoda Rosie
|
||
Kene Holiday
Rzeźnik
|
||
E.J. Carroll
Winiarz
|
||
Lou Carbonneau
Sprzedawca potraw z grilla
|
||
Mandell Butler
Goniec hotelowy
|
||
Caroline Clay
Bileterka w Amtrak
|
||
Katy Grenfell
Młoda kobieta w pierwszym pociągu
|
||
Lynn Cohen
Starsza kobieta w pierwszym pociągu
|
7,0
|
|
Jayne Houdyshell
Alice
|
||
William J. Slinsky Jr.
Mężczyzna na platformie
|
||
Kelly McAndrew
Prostytutka
|
||
Jason Harris
Taksówkarz
|
||
Julian Rebolledo
Taksówkarz
|
||
Ben Liff
Młody mężczyzna na kolacji
|
||
Harvey Liff
Młody mężczyzna na kolacji
|
||
Lynn Blades
Prowadząca wiadomości
|
||
Kevin Collins
Prowadzący wiadomości
|
||
Patricia Phillips
Kobieta na ulicach Nowego Jorku
|
||
Kevin Martin
Mężczyzna w autobusie
|
||
Ben Schwartz
Pisarz
|
7,0
|
|
Debargo Sanyal
Dyrektor artystyczny
|
||
Scott Cohen
Dyrygent
|
||
Erika Boseski
Członkini orkiestry
|
||
Sonja Stuart
Jean Goode
|
||
Mimi Lieber
Jean Goode (głos)
|
||
Mattie Hawkinson
Dziewczyna w galerii sztuki
|
||
Robert Niebrzydowski
Sanitariusz na lotnisku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Henry Braham
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Jeremy Schroeder
(główna pomoc techniczna)
|
||
Aida Artieda
(pomoc techniczna)
|
||
Luis Colon
(pomoc techniczna)
|
||
Tim Ferraer
(pomoc techniczna)
|
||
Rob Harlow
(pomoc techniczna)
|
||
David Stern
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Dario Marianelli | ||
Kostiumy | Ocena | |
Aude Bronson-Howard | ||
Iris Horta Lemos | ||
Autumn Saville
(asystent)
|
||
Courtney Aura Freeman
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Andrew Mondshein | ||
Louisa Forni
(asystent)
|
||
Ryan Murphy
(asystent)
|
||
Ryan S. Westphal
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Benjamin Wallfisch
dyrygent
|
7,0
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
Nuria Sitja
nadzorca charakteryzacji
|
||
Persefone Karakosta
główny charakteryzator
|
||
Carla White
charakteryzator osobisty
|
||
Michelle Johnson
nadzorca stylizacji
|
||
Patricia Grande
główny stylista
|
||
Jerry Popolis
fryzjer osobisty: Robert De Niro
|
||
Scenografia | Ocena | |
Andrew Jackness
scenograf
|
||
Drew Boughton
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Chryss Hionis
dekorator wnętrz
|
||
Melanie J. Baker
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Robert Currie
główny rekwizytor
|
||
Nicholas Hill
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Shannon Canfield
rekwizytor
|
||
David Kleinstein
rekwizytor
|
||
Marcus Migliore
rekwizytor
|
||
Ray Fisher
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Glenn Freemantle
projektant dźwięku
|
||
Glenn Freemantle
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Thomas Varga
mikser
|
||
Adam Sanchez
mikrofoniarz
|
||
Hugo Adams
montaż imitacji
|
||
Niv Adiri
montaż efektów dźwiękowych
|
7,0
|
|
Andrew Caller
mikser ponownego nagrania
|
||
Mike Dowson
mikser ponownego nagrania
|
||
Richard Pryke
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Gillian Dodders
montaż dialogów
|
||
Lee Herrick
montaż dialogów
|
||
Rick Gould
operator postsynchronu
|
||
Lee Herrick
montaż postsynchronu
|
||
Adam Mendez
operator imitacji
|
||
Jack Stew
imitator dźwięku
|
||
Danny Freemantle
montaż dźwięku (asystent)
|
||
James Bellamy
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Johann Kunz
koordynator efektów specjalnych
|
||
Peter Kunz
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kerry Barden
dobór obsady
|
||
Paul Schnee
dobór obsady
|
||
Jeff Robinson
dobór obsady (asystent)
|
||
Lori Eastside
dodatkowy dobór obsady
|
||
Allison Estrin
dodatkowy dobór obsady
|
||
Cate Hahneman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Manny Siverio
koordynator kaskaderów
|
||
Gene Harrison
kierowca kaskader
|
||
Chris Silver Finigan
księgowy produkcji
|
||
Robin Brackeen
księgowy (asystent)
|
||
Lev Kolobov
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Darren A. Bell
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Amy Benham
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Michelle Ledesma
koordynator efektów wizualnych
|
||
Craig Clarke
zecer
|
||
Jordan Flanagan
zecer
|
||
Vlad Lysik
zecer
|
||
Chad Meire
zecer
|
||
Dave Salter
zecer
|
||
John-John Traoré
zecer
|
||
Ray Collins
operator steadicam
|
||
Abbot Genser
fotosista
|
||
Michael Grantland
operator kamery (asystent)
|
||
Matthew Pebler
operator kamery (asystent)
|
||
Antonio Ponti
operator kamery (asystent)
|
||
Craig Pressgrove
operator kamery (asystent)
|
||
John Romer
operator kamery (asystent)
|
||
Hilary Benas
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Marshall Stief
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
John Velez
oświetlenie
|
||
Kina Bermudez
dubler
|
||
Alan Michael Scott
dubler
|
||
Kristin Ilagan
dodatkowy dobór obsady (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Grant Wilfley
dodatkowy dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…