Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dino Risi | ||
Claudio Risi
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dino Risi | ||
Bernardino Zapponi | ||
Mino Milani
(powieść)
|
||
Carla Giarè
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Pio Angeletti
producent
|
||
Adriano De Micheli
producent
|
||
Luggi Waldleitner
producent (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rossella Angeletti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rossella Angeletti
nadzorca produkcji
|
||
Mario D'Alessio
kierownik produkcji
|
||
Alberto Passone
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Romy Schneider
Anna Brigatti
|
||
Marcello Mastroianni
Nino Monti
|
||
Eva Maria Meineke
Teresa Monti
|
||
Wolfgang Preiss
Zighi
|
||
Michael Kroecher
Don Gaspare
|
||
Paolo Baroni
Ressi
|
||
Victoria Zinny
Loredana
|
||
Giampiero Becherelli
Prof. Arnaldi
|
||
Ester Carloni | ||
Riccardo Parisio Perrotti | ||
Raf Baldassarre
Luciano
|
||
Maria Simona Peruzzi | ||
Liliana Pacinotti | ||
Adriana Giuffrè | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Tonino Delli Colli |
9,0
|
|
Augusto Diamanti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Riz Ortolani | ||
Kostiumy | Ocena | |
Orietta Nasalli-Rocca | ||
Montaż | Ocena | |
Alberto Gallitti | ||
Luciana Nusca
(dodatkowy)
|
||
Lidia Pascolini
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Benny Goodman
wykonawca muzyki (klarnet)
|
||
Riz Ortolani
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Corrado Cristofori
fryzjer
|
||
Michel Deruelle
charakteryzator
|
||
Giulio Natalucci
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Giuseppe Mangano
scenograf
|
||
Gianni Giovagnoni
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Giuseppe Mangano
dekorator wnętrz
|
||
Emita Frigato
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Gianni Giovagnoni
scenograf (asystent)
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Roberto Cappannelli
mikser ponownego nagrania (wersja odrestaurowana)
|
||
Gianni D'Amico
mikser
|
||
Vittorio Massi
technik dźwięku
|
||
Giulio Viggiani
mikrofoniarz
|
||
Italo Cameracanna
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Italo Cameracanna
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Carlo La Bella
kolorysta
|
||
Sandro Battaglia
operator kamery (asystent)
|
||
Giuliano Michisanti
elektryk
|
||
Paul Ronald
fotosista
|
||
Carlo Tafani
operator kamery
|
||
Marcello Nusca
księgowy
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…