Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joe Berlinger | ||
Scenariusz | Ocena | |
Producenci | Ocena | |
Graham Riske
producent
|
||
Josh Dean
producent
|
||
James Uminowicz
producent
|
||
Divya Chungi
producent (dodatkowy)
|
||
Caitlin Grossjung
producent (dodatkowy)
|
||
Tara Malone
producent (dodatkowy)
|
||
Lizzy Ruiz
producent (dodatkowy)
|
||
Joe Berlinger
producent wykonawczy
|
||
Sara Bernstein
producent wykonawczy
|
||
Jon Doran
producent wykonawczy
|
||
Brian Grazer
producent wykonawczy
|
||
Ron Howard
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Jon Kamen
producent wykonawczy
|
||
Ryan Miller
producent wykonawczy
|
||
Justin Wilkes
producent wykonawczy
|
||
Brendan Hermes
producent wykonawczy
|
||
Dave Snyder
producent wykonawczy
|
||
Sage Ducheine
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Tim Young
współproducent
|
||
Samantha Grogin
współproducent wykonawczy
|
||
Jeffrey Dye
producent ds. materiałów archiwalnych
|
||
Travis Eilerson
nadzorca produkcji
|
||
Ismael Gonzalez
nadzorca produkcji
|
||
Constantina Konugres
nadzorca produkcji
|
||
Audra Arnaudon
kierownik produkcji
|
||
Jenna Zaragoza
kierownik produkcji
|
||
Meredith Bennett
kierownik produkcji
|
||
Loren Eiferman
kierownik produkcji
|
||
Kelsey Field
kierownik produkcji
|
||
Lottie Abrahams
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Karena Ardaji
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rachel Coster
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Megan Dirgins
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Samantha Mustari
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan Bremond
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Juan Diego Calvo
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Russell Katz
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Max McGuire
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Omar Rivera
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Patty Corry
koordynator produkcji (dodatkowy)
|
||
Dalia Montero
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Hannah McDonald
postproducent
|
||
Jeremy Zerechak
postproducent
|
||
Alison Caraotta
nadzorca postprodukcji
|
||
Star Clements
nadzorca postprodukcji (dodatkowy)
|
||
Jerrica Martin
koordynator postprodukcji
|
||
José Blanco Blasini
koordynator produkcji
|
||
Gracie Markland
koordynator produkcji
|
4,0
|
|
Emily Rose Everhard
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Brendan Cunningham
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Calvin Dilibero
kierownik produkcji (dodatkowy) (asystent)
|
||
Alex Fumero
konsultant produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Elisa Lam
Ona sama (zdjęcia archiwalne)
|
||
Tim Marcia
On sam - Samodzielny detektyw z wydziału zabójstw LAPD (w stanie spoczynku)
|
||
Greg Kading
On sam - Samodzielny detektyw z wydziału zabójstw LAPD (w stanie spoczynku)
|
||
Amy Price
Ona sama - Była dyrektorka hotelu Cecil
|
||
Mike Baugh
On sam - Gość w hotelu Cecil
|
||
Sabina Baugh
Ona sama - Gość w hotelu Cecil
|
||
Santiago Lopez
On sam - Były pracownik hotelu Cecil
|
||
Josh Dean
On sam - Dziennikarz
|
||
Richard Schave
On sam - Historyk, Ezoretyk
|
||
Kenneth Givens
On sam - Były mieszkaniec hotelu Cecil
|
||
Jim McSorley
On sam - Sierż., detektyw w Los Angeles
|
||
Doug Mungin
On sam - Historyk życia w slamsach
|
||
Kim Cooper
Ona sama - Historyczka, Ezoretyczka
|
||
John Lordan
On sam - YouTuber
|
||
John Sobhani
On sam - Detektyw od systemów informacyjnych
|
||
Walter Teague
On sam - Detektyw z wydziału zabójstw LAPD (zdjęcia archiwalne)
|
||
David Lam
On sam - Ojciec Elisy Lam (zdjęcia archiwalne)
|
||
Yinna Lam
Ona sama - Matka Elisy Lam (zdjęcia archiwalne)
|
||
Sarah Lam
Ona sama - Siostra Elisy Lam (zdjęcia archiwalne)
|
||
Christopher Dorner
On sam - Były funkcjonariusz policji w Los Angeles (zdjęcia archiwalne)
|
||
Viveca Chow
Elisa Lam
|
||
Steven Thomas Gamble
Websleuth
|
||
Judy Ho
Ona sama - (Neuropsycholog kliniczny i sądowy)
|
||
Artemis Snow
Elisa Lam (głos)
|
||
Tom Scorzone
Detektyw
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jeff Hutchens
(kierownik zdjęć)
|
||
Robert Barocci
(dodatkowy)
|
||
James Mills
(dodatkowy)
|
||
Thomas Greco
(zdjęcia podwodne)
|
||
Chris Angarone
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jordan Bell
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Wendy Blackstone | ||
Cesar Davila-Irizarry
(temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Lisa Fries
(garderoba)
|
||
Zinnia Kim
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Betsy Kagen | ||
James Lagen | ||
Jessica Miller
(główny montażysta)
|
||
Colin Cosack
(dodatkowy)
|
||
Christopher Kronus
(dodatkowy)
|
||
David Moyes
(dodatkowy)
|
||
Phil Leonard
(asystent)
|
||
Boris Moncayo
(asystent)
|
||
Daniel Aguera
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jennifer Cabezas
charakteryzator
|
||
Satya Linak
charakteryzator
|
||
Amy Sue Nahhas
charakteryzator
|
||
Raquel Victoria
charakteryzator
|
||
Jennifer Cabezas
fryzjer
|
||
Satya Linak
fryzjer
|
||
Amy Sue Nahhas
fryzjer
|
||
Raquel Victoria
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Brian Hodge
scenograf
|
||
Jen K. Messer
scenograf
|
||
Jennifer Messer
scenograf
|
||
Chris Van Doren
główny rekwizytor
|
||
Mikey De Vera
rekwizytor
|
||
Jesse Ministero
rekwizytor
|
||
Bobbi Rich
rekwizytor
|
||
Jillian Scudieri
główny konstruktor dekoracji
|
||
Roman Howard
główny konstruktor dekoracji
|
||
Mikey De Vera
konstruktor dekoracji
|
||
Herb Grinker
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Vitolins
projektant dźwięku
|
||
Michael Holcomb
operator dźwięku
|
||
Greg Rothchild
operator dźwięku
|
||
Aaron Chandler
mikser
|
||
Nick Cipriano
mikser ponownego nagrania
|
||
Paul Vitolins
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert Cotnoir
montaż muzyki
|
||
Suzana Peric
montaż muzyki
|
8,0
|
|
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…