Spędzamy 4 godzin dziennie przed telewizorem i tutaj możesz podzielić się swoimi uwagami na temat programów, które lubisz oglądać i podyskutować o wszystkim co związane z TV.
I tak zapraszam serdecznie na Międzynarodowy Festiwal Twórczości Telewizyjnej, który potrwa jeszcze do 29. kwietnia br. we Wrocławiu. Szczegóły znajdziecie na www.prixvisionica.pl Osobiście polecam...każdy fan sztuki (zarówno teatru, filmu, jak i muzyki, tańca) "zza szklanego ekranu" znajdzie coś dla siebie.
Widzieliscie nowego newsa na fdb.pl: http://fdb.pl/wiadomosci/pokazWiadomosc.php?wiadomoscId=1803 Jest petycja w sprawie dodania AXN do pakietu Aster. Pomozmy wszyscy w szczytnym celu! :) Adres do petycji: http://www.presja.org/index.php?action=show&idp=48
Witam! Czy posiada ktoś w swoich zbiorach ten cudowny serial? Jeżeli nie to gdzie i jak mogę go zdobyć? pozdrawiam i dziękuje za uwage :)
Nie pamietam tytulu serialu o wojnie stuletniej. Bede wdzieczna za pomoc. Czy ktokolwiek zna serial o ktory mi chodzi?
Nasz własny odcinek The X-Files Zarówno TVP2, jak i obecnie TV4 (nie wspominając już o innych kanałach polskiej telewizju, które nawet nie próbują), nie dają nam możliwości obejrzenia odcinków sezonu 9 lub choćby powtórek wyemitowanych już w Polsce sezonów od 1 do 8. Powstała zatem inicjatywa nakręcenia własnego odcinka The X-Files, który po ukończeniu będzie można pobrać z naszej strony. Poszukujemy osób, które chciałaby się zaangażować w to przedsięwzięcie pisząc scenariusz tego epizodu lub grając w nim jedną z ról. Wszystkich zainteresowanych odsyłam pod adres http://www.xfiles.stopklatka.pl/interactive/forum/viewtopic.php?t=395 .
co sądzicie o tym serialu? dla mnie rewelacja
Jest to najlepszy serial jaki do tej pory oglądałem !!! We wrześniu kolejne odcinki !!!
Co sądzicie? Co się będzie działo? Ten się dziwnie zakończył... Może już gdzieś w sieci wynalezliście jakieś przecieki :-) Piszcie!!
Czy ktoś słyszał że będą robić film serial Buffy sezon 8 i 9 ale kiedy? Czy to prawda? Coś pisało w stronie _www.buffyworld.com_ ale nie znam j. angieskiego... :-( Bo naprawdę nie mogę doczekać się na Buffy sezon 8 i 9. Pozdro.
Czy ktoś zna tytuły odcinków tego serialu, bo jakoś nie mogę się w tym połapać. Mam problem z torrentami !!
Moim ulubionym,niezmiennie od lat jest "Miasteczko Twin Peaks"