FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Złote Globy 2015 6
Quagmire

Wrzucam swoje typy na zwycięzców Złotych Globów w kategoriach kinowych. Zachęcam do dyskusji i własnych typowań :)

Dramat:
Boyhood

Komedia/Musical:
Birdman

Aktor w dramacie:
Eddie Redmayne- The Theory of Everything

Aktor w komedii/musicalu:
Michael Keaton- Birdman

Aktorka w dramacie:
Julianne Moore- Still Alice

Aktorka w komedii/musicalu:
Julianne Moore- Maps To The Stars

Aktor drugoplanowy:
J.K. Simmons- Whiplash

Aktorka drugoplanowa:
Patricia Arquette- Boyhood

Reżyser:
Richard Linklater- Boyhood

Scenariusz:
Wes Anderson- The Grand Budapest Hotel

Piosenka:
The Hunger Games 3

Muzyka:
Birdman

Film zagraniczny:
Ida

Animacja:
The Lego Movie

bizarre

W dużej mierze moje typowania pokrywają się z twoimi, a co do róznic to:
AKTOR W DRAMACIE: Jake Gyllenhaal – Nightcrawler
AKTORKA W KOMEDII/MUSICALU: Helen Mirren – The Hundred-Foot Journey
REŻYSER: Alejandro González Iñárritu – Birdman
SCENARIUSZ: Gillian Flynn – Gone Girl
FILM ZAGRANICZNY: Leviathan

A w kategoriach serialowych trzymam kciuki za "Fargo", mam nadzieję, że wszystkie nominacje zamieni na statuetki (rzecz jasna oprócz jednego z panów Freeman – Thornton, bo są nominowani w tej samej kategorii) :)

Quagmire

We wszystkich kategoriach podałeś mój typ nr 2, sądzę, że któryś z nas na pewno będzie miał rację. Inne wyniki będą chyba niespodzianką, no może jeszcze w kategorii piosenka sporo osób stawia na "Selmę".

bizarre

Myślę, że niespodzianką może się jeszcze okazać film "Mandarynki", nie oglądałem go, ale zbiera bardzo pochlebne opinie. Wszyscy stawiają na "Lewiatana" lub "Idę", ale to właśnie może być czarny koń. ;) Już niedługo będzie wiadomo, ile naszych typowań się sprawdziło :)

bizarre

Nooo było kilka niespodzianek. Lubię Amy Adams, ale nie myślałem, że ma szanse wygrać. Dziwi mnie jeszcze wygrana Grand Budapest Hotel nad Birdmanem. W sumie trafiłem tylko z 6 nagrodami, więc raczej nie mam się czym chwalić. :p

Quagmire

U mnie 7, czyli też niezbyt dobrze. W kategoriach telewizyjnych już w ogóle szaleństwo.

bizarre

W kategoriach serialowych cieszę się z dwóch nagród dla Fargo, poza tym można było się spodziewać statuetki dla Spacey’a, a reszta to mniejsze i większe niespodzianki.

Proszę czekać…