• HYDE PARK — 528

Nie samym filmem człowiek żyje i tutaj mogą się udzielać wszystkie osoby, które interesują się filmem, ale niekoniecznie chcą o nim rozmawiać.

Temat wątku - Dzień dobry

• Zasumitra

Jestem osobą psychicznie chorą, proszę się dystansować od moich wypowiedzi :).

Zdiagnozowano u mnie chorobę polegającą na: słaby słuch.

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Zasumitra to fascynujące, ale nie proś nas o coś na co ciebie samego nie stać.

• -
      • +
      • 0
    • Zasumitra

@Szczerosc a ty jeszcze nie skończyłaś z wydawaniem ludziom rozkazów?

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Zasumitra o takich komentarzach^^ właśnie mówię – wzorca "dystansowania się" tu nie było i nie ma, więc nie oczekuj niemożliwego. Za to ty działasz wg swojego szablonu – nic się nie zmieniłeś po tak długiej przerwie od nas. Jesteś niesforny ale przewidywalny, jak każde duże dziecko, które już nie może tu się zalogować.

• -
      • +
      • 0
    • Zasumitra

pal wroty stara.

• -
      • +
      • 0
    • KRCK

@Zasumitra Gdybyś napisał te dwa tygodnie temu, że jesteś na wymianie studenckiej w Wuhan i zostałeś zamknięty w areszcie domowym, to wzbudziłbyś większe zainteresowanie, a temat byłby lepiej pozycjonowany.

Wyszedłeś z formy, skoro dałeś się sprowokować trollowi.

Zawsze mnie bawią te płaczliwe cytaty – "ważne jest to jak się korzysta z internetu. Traktuję kogoś dobrze czy źle? Odpowiedż na to pytanie nie powinna być trudna do zaakceptowania dla osoby pałającej empatią, dla człowieka dobrej woli z chęcią kontaktu z drugą osobą". :D

Spójrz z pewnej perspektywy i spróbuj prawidłowo określić źródła siły, położenie, posiadane atuty. Zachowanie wynika z pewności siebie, jest demonstracją siły czy może oznaką słabości? Wchodząc z zewnątrz, na "świeżości", jak ja, powinieneś zrozumieć skąd wynika frustracja, rozgoryczenie, dlaczego sączy się żółć…

A propos filmów… Ten się zapowiada całkiem spoczko, powinien pomóc zrozumieć specyfikę takich osób, ich problemy, źródła gniewu – https://noizz.pl/film/grubaski-na-front-film-pokazuje-jak-trudno-akceptowac-swoje-grube-cialo-millennium/6m8pqtl

xD

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

@Zasumitra Ale śmiało. Wyduś co ci leży na sercu. Po to tu przyszedłeś i założyłeś ten temat, czy się mylę? Gdyby nie ja to zostalby całkowicie olany. Jestem dobrym słuchaczem, i może mogę mogę pomóc.

• -
      • +
      • 0
    • Zasumitra

@Szczerosc niestety muszę zawieść twoje oczekiwania. Napisałem to z nudów i dla zabawy. Proszę pal wroty :).

Ps. A komu innemu miałabyś odpisać? Nikt inny się tutaj nie wypowiada. Tylko ja cię mogłem zauważyć, dać trochę atencji, może ty chcesz żeby ktoś wysłuchał twoich problemów?

• -
      • +
      • 0
    • Szczerosc

Temat trolla, stricte atencyjny. Do usunięcia.

• -
      • +
      • 0
    • KRCK

@Zasumitra "smutne brednie" :D

• -
      • +
      • 0