FDB.PL 1131 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Platformy streamingowe w systemie dodawania treści + Apple TV 4
Grzegorz_Derebecki

Wprowadziliśmy niedawno możliwość dodawania filmów z platform streamingowych. Do filmu można dodawać odnośniki do platform.
Większość platform jest zautomatyzowana jednak dopuszczamy również takie aktualizowane ręcznie.

Dziś wprowadzamy jedną z nich czyli Apple TV+. Pracujemy nad automatyzacją ale na ten moment można dodawać do niej ręcznie.
Gdybyście chcieli zobaczyć jakieś inne platformy (na początku ręcznie dodawane) to dajcie znać.

Lemiur

@Grzegorz_Derebecki Moim zdaniem dobrze byłoby dodać Arte (arte.tv). Jest to platforma streamingowa zupełnie darmowa (jak dotąd) a zawierająca treści na wysokim poziomie. Prezentowane tam filmy mają dużą wartość edukacyjną (głównie dokumenty i reportaże filmowe). Jest tam też fabuła dla koneserów filmowych. Platforma może nie tak popularna jak komerycjne giganty ale warta uwagi.

jacks

@Grzegorz_Derebecki
Super opcja z Apple TV. Na początek dodałbym też SkyShowtime.
Z innej beczki – HBO Max zmieniło się na Max – możesz zrobić update grafiki z linkiem do streamu oraz może warto jakiegoś newsa o tym skrobnąć? Konkurencja nie śpi i już o tym trąbią w sieci więc warto nie pozostawać w tyle.

Grzegorz_Derebecki

@jacks Co do newsa to redaktorzy @movieman @czechu @justynamacugowska powinni się tym zająć. Jeżeli chodzi o linki do max to z tego co sprawdzałem wydają się nie być kompatybilne (ale to jeszcze będę weryfikował) – więc muszę to oprogramować i możliwe, że trzeba będzie wszystko ponownie dodać.

Chemas

@Grzegorz_Derebecki Generalnie dobrze by było dodać więcej innych platform i zautomatyzować to. Im więcej tym lepiej. Gdzieś w jakimś temacie ktoś wrzucił listę platform do dodania. Musiałbym to znaleźć.

Proszę czekać…