FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Ocenianie 16
milekk18

Proponuje wprowadzenie mozliwosci oceniania filmow tak jak ma to miejsce na swiatowym imdb. Box office polski i swiatowy. Profile aktorow polskich i zagranicznych. Kurcze no sugerujcie sie calym Imdb.com co zreszta zapewne macie zamiar robic . Jesli chcecie zyskac duze uznanie wsrod odwiedzajacyh strone dajcie linki do stron z torrentami i napisami. Sukces murowany:P

Tuti

zalozenie z tego co wiem to jest takie jak nazwa serwisu, wiec nie masz sie cos bac. tylko szefunio musi miec czas zeby to wszystko napisac :D

Grzegorz_Derebecki

> milekk18 o 2006-02-21 23:42:53 napisał:
>
> Proponuje wprowadzenie mozliwosci oceniania filmow tak jak ma to miejsce na
> swiatowym imdb. Box office polski i swiatowy. Profile aktorow polskich i
> zagranicznych. Kurcze no sugerujcie sie calym Imdb.com co zreszta zapewne macie
> zamiar robic .

Oczywiscie mamy takie plany i sukcesywnie będziemy je wprowadzać w zycie ;-)

> Jesli chcecie zyskac duze uznanie wsrod odwiedzajacyh strone
> dajcie linki do stron z torrentami i napisami. Sukces murowany:P

Nie chcemy umieszczać na stronie zadnych linków do stron torrentowych itp ;)
Każdy kto chce i potrzebuje znajdzie takie strony ;-)

Gural

U mnie coś szwankuje logowanie,
korzystam z forefoxa i zawsze muszę uzupełniać pola logowania chociaż za każdym razem zaznaczam aby robił to automatycznie,

kto będzie uzupełniał bazę tytułami? jest przewidziana rola dla grona ludzi którzy będą mieli prawo robić wpisy w bazie czy userzy też mogą to robić?

Krzysztof_Czerepak

docelowo planowane jest/było to aby userzy mogli robić wpisy… a jedynie grupka osób by sprawowała pieczę nad jakością tych wpisów (czyt. moderowała je)

Gural

dobry pomysł,

również czekam na wyszukiwarkę, ale pewnie to sprawa która zostanie już niedługo załączona,

może dodać jakąś możliwość wstawiania emotikonek ;)

rejdzu

jakby co to moge cos pomoc w pisaniu stronki. mam pytanko czy bedzie tez robione cos w stylu imdb.com, ze w info filmu mozna tez znalezc informacje do profili aktorow, rezyserow itp ?? bedzie to dosyc trudne do zrobienia, ale zawsze mozna probowac ;] z tego co widze wyswietlanie wszysktiego odbywa sie na 1 skrypcie, niezaleznie czy jest to info o dvd, czy info filmu, czy jakis news ;] przy takim tepie to za 2 miechy bedzie id=100000000000 ;d aha i jeszcze jedno w info filmu z tego co widze to rezyseria i scenariusz maja byc osobno od premiery i reszty, a w niektorych filmach jest to wszystko w kupie, gdzies znacznikow ktos zapominal

Grzegorz_Derebecki

> rejdzu o 2006-02-23 00:30:00 napisał:
>
> jakby co to moge cos pomoc w pisaniu stronki. mam pytanko czy bedzie tez robione
> cos w stylu imdb.com, ze w info filmu mozna tez znalezc informacje do profili
> aktorow, rezyserow itp ?? bedzie to dosyc trudne do zrobienia, ale zawsze mozna
> probowac ;] z tego co widze wyswietlanie wszysktiego odbywa sie na 1 skrypcie,
> niezaleznie czy jest to info o dvd, czy info filmu, czy jakis news ;] przy
> takim tepie to za 2 miechy bedzie id=100000000000 ;d aha i jeszcze jedno w info
> filmu z tego co widze to rezyseria i scenariusz maja byc osobno od premiery i
> reszty, a w niektorych filmach jest to wszystko w kupie, gdzies znacznikow ktos
> zapominal

Filmy są narazie opisywane w wiadomościach ponieważ system dodawania filmów jeszcze nie został napisany ;-) Jednak by strona nie była całkiem pusta postanowilismy opisac kilka filmów. W przyszlosci oczywiscie będzie to całkiem inaczej wyglądać. Bazę osób również mamy w planach ;-)

Pozdrawiam.

rejdzu

czy moglbys wejsc na gg na moment bo mam cos do przekazania, chyba waznego ;]

sam001

> rejdzu o 2006-02-23 01:37:44 napisał:
>
> czy moglbys wejsc na gg na moment bo mam cos do przekazania, chyba waznego ;]

Eee od tego jest forum:)
Pytanko, jezeli teraz dodamy duuzo filmow to pozniej nie bedzie problemow w przenoszeniu informacji do tej bazy danych??

Alpinus

Też jestem za tym aby powstał box office, chciałbym nawet pomoc ale nie wiem jak i czy moge. W kazdym razie trzeba cos robic bo z tego co widze to jakos biednie na tym forum i wogule.

Zupa

I przydało by sie coś w stylu komentarzy pod filmem, bo z tego co zauważyłem to tylko można tematy na forum zakładać :) I mam jescze takie pytanko, to jest strona nieoficjalna?

Grzegorz_Derebecki

> Zupa o 2006-04-17 16:00:15 napisał:
>
> I przydało by sie coś w stylu komentarzy pod filmem, bo z tego co zauważyłem
> to tylko można tematy na forum zakładać :) I mam jescze takie pytanko, to
> jest strona nieoficjalna?

Wlasnie forum są komentarzami o filmie tam można napisać co się o nim sądzi, zrobiłęm to w taki sposób by łatwiej było uporządkować to co napiszą ludzie.

Jesteśmy stroną niezależną od com

Yoorask8

1. Będzie w profilu historia oceniania?

2. Czemu tak mało osób głosuje? :(

:)

Grzegorz_Derebecki

> Yoorask8 o 2006-04-18 13:36:56 napisał:
>
> 1. Będzie w profilu historia oceniania?

Czemu nie :) To nie problem jednak ta sprawa jest obecnie mniej priorytetowa niż np wyswietlanie jakie tresci zostały zgłoszone do danego filmu :)

> 2. Czemu tak mało osób głosuje? :(

Bo baza została wprowadzona od weekendu, serwis nie odwiedza jeszcze nie wiadomo ile osób (chodz z dnia na dzień rośnie nam odwiedzalność)

Pozdrawiam.

Yoorask8

> Grzegorz Derebecki o 2006-04-18 19:12:22 napisał:
>
> Czemu nie :) To nie problem jednak ta sprawa jest obecnie mniej priorytetowa
> niż np wyswietlanie jakie tresci zostały zgłoszone do danego filmu :)

Okej, super… : ) Hehe, tak wogóle, to miałem także zapytać właśnie o opcję wyświetlania… : )

> Bo baza została wprowadzona od weekendu, serwis nie odwiedza jeszcze nie
> wiadomo ile osób (chodz z dnia na dzień rośnie nam odwiedzalność)
> Pozdrawiam.

Super. Mam spore nadzieje, co do tego serwisu. Trzymam kciuki i będe się starał pomagać ile tylko będe mógł.

Pozdrawiam również. :P

Yoorask8

Panowie, nie uważacie, że ten cały algorytm naliczania średniej ważonej ma jakieś błędy i nie liczy tak jak założono? Przecież to paranoja, żeby film, który ma trzy dziesiątki i dwie dziewiątki miał ocenę 7,1… :O

Proszę czekać…