Zapraszamy do dyskusji na temat ludzi kina, czyli aktorów, reżyserów, operatorów, kompozytorów etc., dzięki którym powstają dostarczające nam tyle radości filmy.
Dla mnie lepiej wypadl w roli młodego żydowskiego skinheada w filmie Fanatyk. Pozdróóófffka :)
Ja za to pamiętam jeszcze jego rolę w "Breaker High" ("Liceum na morzu"). Heh… Fajny serial dla młodzieży. Dobrze zagrany (między inny przez Goslinga), wciągający i fajny. :D Ja tam Go lubię. :P