FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

PRISON BREAK !!! 17
oxby

Czy pojawił się juz moze 17 odcinek Prison Break sezonu drugiego??

darek_zych1

Nie, ma sie pojawić 19 lutego!

kaeres

Czy faktycznie ten serial jest taki dobry ?
Jest chociaz jedna osoba ktora mnie odwiedzie od checi zobaczenia tego tasiemca ?

oxby

Dzieki za informacje

Yasha

> kaeres o 2007-02-15 12:39:10 napisał:
>
> Czy faktycznie ten serial jest taki dobry ?
> Jest chociaz jedna osoba ktora mnie odwiedzie od checi zobaczenia tego tasiemca ?

Nie jest zły. Ale Fali zbrodni nie dorównuje ;-)
Takie jest moje zdanie.

skunksior

ale i tak wole "Alternatywy 4" :)

Newton

Lepszy od Fala Zbrodni, lepszy od Lost, bardzo wciąga w jeden wieczór oglądnołem 6 odcinków to jakieś 5 godzin. Skończyłem około 3.00 nad ranem.

asia334

Według mnie, Prison Break, to jest najlepszy serial jaki powstał ostatnio. Może jest długi, ale wciągający( jak dla mnie). POLECAM :)

pimpp

PRISON BREAK jest najlepszym serialem na swiecie.
Polecam go ogladac

pimpp

Zna ktos moze jeszcze inne podobne seriale jak Prison Break ?

slihoo

tak :P
skazany na smierc :P
slyszalem ze tez bardzo dobry ;D

Mierzwiak

Jeśli lubisz kompletne oderwanie od rzeczywistości, drewniane aktorstwo i jesteś fanem łopatologii, gorąco polecam.

nika20

Ja już mam 17 odcinek:D Serial wciągający, ale coraz bardziej mieszają, mam nadzieje że na dwóch sezonach się zakończy…

kisiel81

tak dzisiaj juz go widzialem do pobrania na osiolku.

Pucio84

Mozesz go sciagnac z mininovej!!! Polecam

Tweener

Witam Serdecznie!
Zapodaje link do 17odcinka z 2 sezonu
Zasysajcie przez Emule

ed2k://|file|Prison.Break.S02E17.Bad.Blood.HDTV.XviD-NoTV[balor.p2a.pl].avi|367613546|56EEA90BAEB482993C406D61C7A3B6C0|/

Pozdrawiam

the_foe

> nika20 o 2007-02-20 20:25:16 napisał:
>
> Ja już mam 17 odcinek:D Serial wciągający, ale coraz bardziej mieszają, mam
> nadzieje że na dwóch sezonach się zakończy…

musze Cie zmartwic, w zaleznosci od popularnosci producenci mysla nawet o 6 sezonach.

Jay

Moga sobie myslec o 16 ale co z tego skoro to FOX zadecyduje czy bedzie nowy sezon czy nie. Popatrz na takiego Firefly, serial jest wybitny i imho jest to najlepszy serial Sci-Fi jaki kiedykolwiek powstal a ma tylko jeden sezon. Dlaczego? Dlatego, ze producenci nie chcieli nastepnego sezonu? Otoz nie, drogi panie:) Tylko i wylacznie dlatego, ze FOX skazal ten serial na tak zwany 'topor' =]

Proszę czekać…