FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Matrix 12
Gural

Dziś znowu była emisja, a ja znowu oglądałem, nawet nie liczę który to raz.
W przyszłym tygodniu będzie Reaktywacja i pewnie znowu będę chciał obejrzeć.
Pewnie to jest jeden z tych tytułów, które będę oglądał za każdym razem. To tak jak z Leonem :). Jak już będę znał większość kwestii z filmu na pamięć to zacznę się martwić, a na razie obejrzę kolejny raz jak będzie kolejna powtórka.

Grzegorz_Derebecki

> Gural o 2006-02-24 23:34:27 napisał:
>
> Dziś znowu była emisja, a ja znowu oglądałem, nawet nie liczę który to raz.
> W przyszłym tygodniu będzie Reaktywacja i pewnie znowu będę chciał obejrzeć.
> Pewnie to jest jeden z tych tytułów, które będę oglądał za każdym razem.
> To tak jak z Leonem :). Jak już będę znał większość kwestii z filmu na
> pamięć to zacznę się martwić, a na razie obejrzę kolejny raz jak będzie
> kolejna powtórka.

I mnie nie omineła przyjemność obejrzenia po raz kolejny matrixa :)

Alpinus

Ja musze z uśmiechem na ustach powiedziec, że oglądałem tylko moją ulubioną scene.
Poza tym oglądałem 13 dziś, jutro 30.

PS. polecam warte obejrzenia.

cinemaniac

No ja takze zostal uwieziony znowu przez Matrixa i nawet nie wiem ktory to raz, moze nadal jestem, a juz 3 Marca "Reaktywacja", a 10 Marca "Rewolucje" ale nie na TVNie tylko na DVD. :-)

Anita_Nowakowska

Cóż, nie każdy ma wszystko na DVD ;P wtedy pozostaje albo wypożyczalnia, albo TV.

Ogólnie Matrix nie należy do moich ulubionych filmów, aczkolwiek jedynka jest dobra i z przyjemnością się ją ogląda. Na szczęście jest tak zrobiona, że nie czuje się niedosytu i chęci obejrzenia dwójki (przunajmniej gdy już się ją kiedyś obejrzało) ;)

tsfaniaq

> cinemaniac o 2006-02-26 03:34:47 napisał:
>
>a 10 Marca "Rewolucje" ale nie
> na TVNie tylko na DVD. :-)

Rewolucje chodzą na HBO 1, może pokażą w jakimś odkodowanym bloku na wielkanoc :)

Grzegorz_Derebecki

> tsfaniaq o 2006-03-05 20:04:31 napisał:
>
>>a 10 Marca "Rewolucje" ale nie
> Rewolucje chodzą na HBO 1, może pokażą w jakimś odkodowanym bloku na wielkanoc :)

Ja zainwestowalem 34 zl i mam Rewolucje na DVD :D

VIPer

Pewnie ze warto zainwestowac w dobre filmy, zwlaszcza na DVD. Sam mam spora kolekcje co lepszych filmikow:) Oczywiscie seria Matrix rozniez u mnie zagoscila, bo uwazam ze kazdy powinien obejrzec ten film, chocby jedynke, bo dwie nastepne czesci juz nie kazdemu moga sie podobac. Jedynka dala do myslenia i namieszala w czerepach sporej ilosci osob. Swego czasu zaczely sie nawet samobojstwa co niektorych swirow ktorzy mysleli ze faktycznie zyjemy w matrixie:)

opatrznik

W USA zastanawiano sie czy dopuścić do premiery.. Władze obawiały sie masowych samobójstw. Z wiadomych względów takie coś zostało szybko pogrzebane. Następnym krokiem miała być wyjątkowa cenzura.. Oczywiście takie same powody, troszke inne argumenty ale ostatecznie skończyło sie tak jak chciała większość. Miłą sprawą jest także to, że w polacy widzieli Matrixa przed amerykanami..Będąc na premierze za sprawą przesunięcia czasowego byliśmy minimalnie lepsi.. ;]

Adian

Pierwsza czesc Matrixa rządzi, Reaktywacja ujdzie w tlumie a trzeciej czesci nigdy nie bylo :/

Podobnie z Parkiem jurajskim, ktory bedzie emitowany (wszystkie czesci) w tv, pierwsza czesc rzadzi :D

stingman

Ja akurat nie jestem fanem tego filmu.
Nie chcę być złośliwy ale za bardzo nie rozumiem zachwytu nad tym filmem.

Zupa

Ja należe do psycofanów Matrixa ;) poprostu zakochałem sie w tej trylogi pomimo wielu jej wad. Teraz poluje na Matrix Ultimate, box który musi mieć każdy szanujący sie fan Matrixa :]

Aseq

Matrix pierwszy byl najlepszy, mial ten klimat. Kolejne czesci byly duuuuuzo gorsze, poprostu "przesadzone" na maxa.

Proszę czekać…