@air_aga
Baardzo mi sie podobał. Muzyka genialna, horeografia zapierająca dech w piersiach. Jestem pod wrażeniem. film trochę przewidywalny, ale to nie psuje jego obrazu w oczach widza. Gorąco polecam i zapraszam do kin.
Proszę czekać…