Sebastian Kn©l

@ferhin2

Filtruj oceny

Liczba filmów 1742


6

Strażnicy Galaktyki 7.7

Piątka awanturników musi stawić czoła międzygwiezdnemu tyranowi, hordom jego żołnierzy i kosmicznym piratom, a wszystko to przez niewielki artefakt, mogący niszczyć światy.

8

To 7.3

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

7

Blair Witch 5.2

Historia grupy studentów, która wyrusza na kamping w lesie. Podczas obozowania odkrywają że nie są sami.

7

Piekło 5.5

Współczesny Wiedeń. Młoda kobieta jest świadkiem jednego z okrutnych rytualnych morderstw. Seryjny zabójca kobiet postanawia zlikwidować niewygodnego świadka i rusza za nią w pościg, zamieniając życie kobiety w piekło. Bohaterka jednak nie będzie jego kolejną ofiarą, silna i zdeterminowana, żądna zemsty, odwdzięcza się oprawcy tym samym.

9

Split 6.6

Claire zostaje porwana przez nieznajomego mężczyznę, który okazuje się cierpieć na tzn. osobowość mnogą. Ona, a także dwie pozostałe przetrzymywane z nią dziewczyny, mają posłużyć mu do obudzenia w sobie tajemniczej 24-tej persony - "Bestii".

6

Baywatch. Słoneczny patrol 6.0

Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z "Przyjaciół" kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani "Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!". Pełna widowiskowych akcji ratowniczych, humoru i pięknych... ludzi.

5

Exodus: Bogowie i królowie 6.1

Mojżesz uwalnia Izraelitów z niewoli i prowadzi ich do Ziemi Obiecanej.

8

Life 6.6

Grupa naukowców przywraca do życia pochodzącą z Marsa istotę, która zrobi wszystko by przeżyć.

9

Gra o tron: Smok i wilk 7x7 7.4

W Królewskiej Przystani dochodzi do spotkania Cersei z Daenerys i Jonem. Tymczasem na Północy pojawiają się problemy.

7

Gra o tron: Za Murem 7x6 7.6

Jon i jego drużyna wychodzą za mur żeby schwytać jednego z nieumarłych. Tymczasem Daenerys musi podjąć trudną decyzję, natomiast Arya konfrontuje się z Sansą.

8

Gra o tron: Wschodnia Strażnica 7x5 7.4

Daenerys domaga się lojalności od pozostałych przy życiu żołnierzy Lannisterów. Tymczasem Jon otrzymuje ostrzeżenie od Brana, natomiast Cersei przysięga, że zniszczy wszystkich którzy staną na jej drodze.

10

Gra o tron: Łupy wojenne 7x4 8.0

Daenerys przystępuje do ataku. Tymczasem Jamie zostaje zmuszony do zmierzenia się z trudną sytuacją, natomiast Arya wraca do domu.

10

Gra o tron: Sprawiedliwość królowej 7x3 7.6

Daenerys dokonuje osądu. Tymczasem Cersei zwraca otrzymany prezent, natomiast Jaime uczy się na błędach.

10

Gra o tron: Zrodzona w burzy 7x2 7.7

Daenerys przyjmuje nieoczekiwanego gościa. Tymczasem Jon staje w obliczu buntu, natomiast Tyrion planuje podbój Westeros.

9

Gra o tron: Smocza Skała 7x1 7.7

Jon organizuje obronę Północy. Tymczasem Cersei stara się wyrównać szanse, natomiast Daenerys wraca do domu.

6

All We Had 4.8


9

7

Dlaczego on? 5.9

Gdy Ned poznaje chłopaka swojej córki zaczyna z nim konkurować.

6

Doktor Strange 7.2

Doktor Strange staje w obronie świata.

8

Dziewczyna z pociągu 6.5

Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to samotna, uzależniona od alkoholu kobieta. Podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia.

7

Osaczona 5.5

Życie dziecięcej psycholog Mary Portman (Naomi Watts) legło w gruzach, gdy w wypadku samochodowym zginął jej mąż, a syn został sparaliżowany. Obecnie, z wymagającym stałej opieki Stevenem (Charlie Heaton), zamieszkuje pusty dom w Nowej Anglii, gdzie realizuje się także zawodowo. Kiedy w jej gabinecie pojawia się kolejny mały pacjent – Tom, kobieta zaczyna traktować go z czułością i w bliskości dziecka odnajduje upragniony spokój. Niestety w trakcie burzy śnieżnej, która nawiedza okolicę, chłopiec znika bez śladu. Poszukiwania nie przynoszą skutku, a wszyscy dookoła są przekonani, że Tom nie żyje. Tylko nie Mary, która od tragicznej nocy zaczyna doświadczać niepokojących wizji. Szybko okazuje się, że atak przyrody był tylko preludium do koszmaru, który czeka kobietę w opuszczonym domu. Wraz z kolejnymi niepokojonymi i niedającymi się racjonalnie wytłumaczyć wydarzeniami, Mary – krok po kroku – przybliża się do odkrycia straszliwej prawdy.

7

Schronisko 6.5

Seth (Dominic Monaghan), samotny mężczyzna, pracownik schroniska dla psów, spotyka w autobusie dawną koleżankę z klasy. Kobieta zupełnie go nie kojarzy i pozostaje obojętna na jego kolejne amory. Skruszony niepowodzeniami Seth porywa i więzi Holly (Ksenia Solo) w wielkiej klatce dla zwierząt. Jednak intencje i powód tej sytuacji nie do końca jest oczywisty.

7

Pasażerowie 6.6

Aurora i Jim wybudzają się za wcześnie. Próbują oni więc przetrwać podróż na inną galaktykę.

8

Zwierzęta nocy 6.9

Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Edwarda, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Edwarda rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości…

6

Outlander: Uwięziona w bursztynie 2x13 7.3

W przyszłości Claire ujawnia całą prawdę swojej córce, Briannie. Tymczasem w XVIII wieku Jamie usiłuje uratować swoich bliskich przed zbliżającą się bitwą pod Culloden.

7

Outlander: Zdrowaś Mario 2x12 7.3

Jamie za wszelką cenę usiłuje powstrzymać mającą nastąpić rzeź armii jakobitów. Tymczasem Claire pociesza chorego Alexa Randalla, który wymyśla skandaliczny plan chcąc ocalić matkę swojego dziecka.

7

Outlander: Zemsta jest moja 2x11 7.7

Przywódcy jakobitów decydują się na wstrzymanie marszu na Londyn. Tymczasem Claire i górale zostają wysłani na północ gdzie angielscy żołnierze zaczynają zdobywać przewagę na Szkotami.

7

Outlander: Bitwa pod Prestonpans 2x10 7.7

Wykorzystując wiedzę o przyszłości Jamie dowodzi armią Jakobitów w ataku na oddziały brytyjskie. Tymczasem Claire pielęgnuje rannych żołnierzy.

6

Outlander: Je Suis Prest 2x9 7.0

Kiedy Claire i Jamie ponownie spotykają się z mężczyznami z Lallybroch, a także z rodem MacKenziech, walka o władzę Jamiego oraz osobista walka Claire okazują się ciężarem. Tymczasem przybyły do obozu Anglik dostarcza nowe wieści.

6

Outlander: Lisia jama 2x8 7.0

Claire i Jamie starają się zapewnić sobie wsparcie manipulującego ludźmi dziadka Jamiego - Columa MacKenziego.