Sebastian Kn©l

@ferhin2

Filtruj oceny

Liczba filmów 1757


6

Liga Sprawiedliwości 6.0

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

8

Czarna Pantera 6.6

T’Challa po śmierci swojego ojca, króla Wakandy, wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. W obliczu niebezpieczeństwa młody władca zbiera sojuszników i robi wszystko, aby pokonać groźnego przeciwnika i ochronić swój dotąd pozostający w izolacji lud, jego kulturę i całą wysoce rozwiniętą technologicznie cywilizację. By udowodnić, że jest godzien miana króla, T’Challa jako Czarna Pantera staje w obronie nie tylko swojej ojczyzny, ale i całego świata.

7

Uciekaj! 6.7

Czarnoskóry chłopak wyjeżdża ze swoją dziewczyną na weekend, by poznać jej rodziców. Miłe spotkanie zamienia się stopniowo w koszmar.

7

Gorzka siedemnastka 6.9

Nadine (Hailee Steinfeld) i Krista (Haley Lu Richardson) to najlepsze przyjaciółki, które razem zmagają się z problemami okresu dojrzewania. Są nierozłączne. Niestety, pewnego dnia wychodzi na jaw, że Krista po kryjomu zaczęła spotykać się ze starszym bratem Nadine (Blake Jenner). Dziewczyna jest zrozpaczona. Czuje się zdradzona i oszukana. Nie potrafi wybaczyć nielojalności. Czy przyjaźń nastolatek jest w stanie przetrwać?

5

Zagubieni w kosmosie: Zderzenie 1x1 6.8

Podczas wyprawy do nowej kolonii kosmicznej Robinsonowie zmuszeni są awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie wyzwaniem będzie nawet przetrwanie pierwszej nocy.

6

6

Botoks 4.6

Film opowiada historię czterech pracownic polskiego szpitala, w którym są realizowane nielegalne przedsięwzięcia.

8

American Honey 6.2

Nastolatka nie mająca nic do stracenia dołącza do bandy nieudaczników sprzedających czasopisma. Przemierzając Midwest wplątuje się w wir ciężkiego imprezowania, gięcia prawa i młodzieńczej miłości.

7

Lekarstwo na życie 6.2

Ambitny młody pracownik wielkiej korporacji otrzymuje zadanie przywiezienia szefa swej firmy z idyllicznego, ale i tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej, położonego w malowniczym zakątku w szwajcarskich Alpach. Ośrodek oferuje lekarstwo na wszelkie problemy i bolączki współczesnego świata, ale na miejscu okazuje się, że nic nie jest tym, czym mogłoby się wydawać. Bohater odkrywa mroczne sekrety i musi walczyć, by ocalić życie – i zdrowie psychiczne.

7

T2: Trainspotting 6.5

Druga część kultowego filmu lat dziewięćdziesiątych XX wieku, dzięki której poznamy dalsze losy Marka Rentona (Ewan McGregor). Dowiemy się, czy rzeczywiście udało mu się wyrwać na dobre z brudnego, podziemnego życia Edynburga i heroinowego nałogu, przestępczego półświatka, w którym każdy czyn motywowany jest narkotykowym głodem.

8

Rajski apartament 5.8

Jenya (Anjela Nedyalkova), aspirująca bułgarska modelka, przyjechała do Amsterdamu na sesję zdjęciową. Niestety, dziewczyna została pobita i zgwałcona, a następnie zmuszona do prostytucji. Pochodzący z jednego z pogrążonych w chaosie afrykańskich krajów Yaya (Isaka Sawadogo) ze wszystkich sił walczy o poprawę losu uchodźców. Serbski zbrodniarz wojenny, który właśnie został ojcem – Ivica (Boris Isakovic) – uświadamia sobie, że nigdy nie uda mu się odpokutować za swoje winy. Bośniaczka Seka (Jasna Djuricic) nie ma w życiu nic poza potrzebą zemsty. Ceniony szwedzki dyrygent (Magnus Krepper) uzmysławia sobie, że miłość do muzyki komplikuje i niszczy jego relacje z synem (Erik Adelöw). Splatające się historie sześciorga emigrantów, którzy próbują ułożyć sobie życie w obcym kraju.

7

Smerfy 2 6.2

Złowrogi Gargamel, odwieczny wróg Smerfów za pomocą czarów powołuje do życia istoty łudząco przypominające Smerfy, chce za ich pomocą poznać pilnie strzeżoną recepturę tajemniczego eliksiru mocy, napoju Smerfów. Jednak tylko zaklęcie Smerfetki może przeobrazić jego stwory w prawdziwe Smerfy, dlatego zły Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Inne Smerfy muszą szukać pomocy w świecie ludzi, aby uratować swoją przyjaciółkę...

6

Nago 5.7


7

Opiekunka 6.1

Bojaźliwy chłopiec odkrywa, że jego opiekunka przewodzi młodzieżowej sekcie, która składa ludzi w ofierze.

7

Ostra noc 5.3

Podczas wieczoru panieńskiego ginie jeden ze striptizerów.

6

Strażnicy Galaktyki 7.6

Piątka awanturników musi stawić czoła międzygwiezdnemu tyranowi, hordom jego żołnierzy i kosmicznym piratom, a wszystko to przez niewielki artefakt, mogący niszczyć światy.

8

To 7.0

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

7

Blair Witch 5.1

Historia grupy studentów, która wyrusza na kamping w lesie. Podczas obozowania odkrywają że nie są sami.

7

Piekło 6.4

Współczesny Wiedeń. Młoda kobieta jest świadkiem jednego z okrutnych rytualnych morderstw. Seryjny zabójca kobiet postanawia zlikwidować niewygodnego świadka i rusza za nią w pościg, zamieniając życie kobiety w piekło. Bohaterka jednak nie będzie jego kolejną ofiarą, silna i zdeterminowana, żądna zemsty, odwdzięcza się oprawcy tym samym.

9

Split 6.6

Claire zostaje porwana przez nieznajomego mężczyznę, który okazuje się cierpieć na tzn. osobowość mnogą. Ona, a także dwie pozostałe przetrzymywane z nią dziewczyny, mają posłużyć mu do obudzenia w sobie tajemniczej 24-tej persony - "Bestii".

6

Baywatch. Słoneczny patrol 5.8

Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z "Przyjaciół" kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani "Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!". Pełna widowiskowych akcji ratowniczych, humoru i pięknych... ludzi.

5

Exodus: Bogowie i królowie 6.2

Mojżesz uwalnia Izraelitów z niewoli i prowadzi ich do Ziemi Obiecanej.

8

Life 6.3

Grupa naukowców przywraca do życia pochodzącą z Marsa istotę, która zrobi wszystko by przeżyć.

9

Gra o tron: Smok i wilk 7x7 7.6

W Królewskiej Przystani dochodzi do spotkania Cersei z Daenerys i Jonem. Tymczasem na Północy pojawiają się problemy.

7

Gra o tron: Za Murem 7x6 7.7

Jon i jego drużyna wychodzą za mur żeby schwytać jednego z nieumarłych. Tymczasem Daenerys musi podjąć trudną decyzję, natomiast Arya konfrontuje się z Sansą.

8

Gra o tron: Wschodnia Strażnica 7x5 7.5

Daenerys domaga się lojalności od pozostałych przy życiu żołnierzy Lannisterów. Tymczasem Jon otrzymuje ostrzeżenie od Brana, natomiast Cersei przysięga, że zniszczy wszystkich którzy staną na jej drodze.

10

Gra o tron: Łupy wojenne 7x4 8.1

Daenerys przystępuje do ataku. Tymczasem Jamie zostaje zmuszony do zmierzenia się z trudną sytuacją, natomiast Arya wraca do domu.

10

Gra o tron: Sprawiedliwość królowej 7x3 7.7

Daenerys dokonuje osądu. Tymczasem Cersei zwraca otrzymany prezent, natomiast Jaime uczy się na błędach.

10

Gra o tron: Zrodzona w burzy 7x2 7.8

Daenerys przyjmuje nieoczekiwanego gościa. Tymczasem Jon staje w obliczu buntu, natomiast Tyrion planuje podbój Westeros.

9

Gra o tron: Smocza Skała 7x1 7.8

Jon organizuje obronę Północy. Tymczasem Cersei stara się wyrównać szanse, natomiast Daenerys wraca do domu.