@marcoduch

Ocenione filmy

1935
Filtruj oceny
Martwych nie boli
5
Skazana
7
1670
6
Obudź się
4
Glina
7
The Last Showgirl
5
Nowokaina
6
Utrata równowagi
5
Zaginiony autokar
7
Elio
6
Tatami
7
Néro
7
1670: Sezon 2
6
Nieprzyjaciel
6
Vinci 2
7
Blizna
6
To nie mój film
4
Maria Callas
4
Nieczysta gra
7
Skrzyżowanie
6
Bogini Partenope
5
Jeden na milion
6