Trzeba czymś nowym błysnąć, to jest ta nowa jakoś w kinematografii.
Ja się pytam, gdzie jest 3 część bo historia jest niezamknięta na dużym ekranie.
Świetny film, szkoda że tak słabo był promowany, zero przekazów wynaturzeń społecznych i poglądowych,tylko film z pasji do kinematografii.
Można obejrzeć, chyba jeden z ostatnich w miarę film z Willisem, chociaż mało go na ekranie.
Porażka na całej linii.
No nie wrzucili w abo, tylko wykupić za obejrzenie nic tych rzeczy, płacę to chcę fizycznie na płycie.Kino to rozumie, vod już nie.
Jestem bardzo ciekaw tej produkcji, po zwiastunie zapowiada się dobrze czuć klimat starych części. Mam sentyment to gliniarza i na bank Bay wzorował się na tych filmach tworząc swoich bad boysow.
Pierwsza część była dobra, druga lekkie rozczarowanie więc może 3 będzie najlepsza.
Dawno temu jak byłem malutki :) i bałem się to dorośli mówili że to tylko bajka.
Nawet w Draculi potrafią wcisnąć czarnych z Cambridge uciśnionych.
Proszę czekać…