Straszne, ktoś ma inną opinię. Powinni tego zakazać.
No elo, jak tam? Szybko zrobili 2 i 3, jedna po drugiej XDD
Teraz stare dziady pokroju Stallone, Gibson czy Voight będą rządzić Hollywoodem, to okaże się, że Jedi i Sith to herezja, wpadnie hiszpańska inkwizycja i rozwali wszystkich w drobny mak.
Proszę czekać…