Mam nadzieje że będzie to dobre epitafium dla 300tu Najdzielniejszych!!! – Nie specjalnie jestem fanem obecnego,popkulturowego kina amerykańskiego, nie podoba mi się że istnienie świata zazwyczaj zależy od jednego naukowca któremu nikt nie wierzy ale! w tym wypadku jest to idealny sposób przekazania historii( w końcu 300 spartan stawiło opór 100 000!!!!!!! persów)Film taki wg mnie ma za zadanie wzbudzać poczucie patriotyzmu i wskrzesić tą nieśmiertelną legendę(Jedną z pierwszych prawdziwych!!!!!!!!!!).Mam nadzieję że reżyserowi uda się sprostać wymaganią widzów.Z zniecierpliwieniem czekam na premierę (już ściągam komiks Franka Millera ;).
wspaniał historia wspaniałego człowieka – Właśnie obejżałem biografię najlepszego komika stulecia i postanowiłem skąpletować jaknajwięcej jego dzieł.
czymu nima napisów %? – proszę o napisy-przecież to dość stary film
Proszę czekać…