Zapowiedź Zmierzchu Tytanów! 5

Reżyserem tego dzieła jest Louis Leterrier a scenariusz napisali Lawrence Kasdan, Phil Hay, Matt Manfredi oraz John Glenn. W filmie grają: Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson oraz Gemma Arterton.

Zmierzch Tytanów

Fabuła tej produkcji to remake klasycznego Zmierzchu Tytanów z 1981 roku.

Potomek Zeusa – Perseusz (Sam Worthington) jest bezradny, gdy Hades (Ralph Fiennes) zabiera mu całą rodzinę. Wiedząc, iż nie ma nic do stracenia podejmuje się misji powstrzymania Hadesa przed próbą detronizacji Zeusa (Liam Neeson) i wprowadzeniu prawdziwego piekła na ziemi. Wraz z kilkoma wojownikami przemierzy przedziwne krainy walcząc z bestiami i przedziwnymi stworzeniami. Jednak prawdziwym celem jego misji jest spotkanie z ukochaną.

Zmierzch Tytanów będzie mieć premierę 25 marca 2010 roku.

Jak Wam się podoba?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

mysza_007

no jakoś nie widzę , żeby tutaj ktoś marudził , że amerykanie znowu robią remake co jest częstym zjawiskiem
mi muzyka w zwiastunie akurat nie przypadła do gustu…jak z jakiejś starej japońskiej gry , oni często takie gitary wrzucają…….

JohnnyDepp

to bedzie coś wielkiego !!!!!!! trailer wypas i ta muza

Ronaldinho

Zapowiada się bardzo dobrze, od początku ta produkcja, mimo, że jest (z tego co pamiętam) dość dobrego oryginału remake’iem, a Sam Worthington po "T4", "Avatarze" i "Clash of Titans" stanie się bogiem Hollywoodu, po T4 i zwiastunach pozostałych filmów widać, że jest to niesamowicie profesjonalny aktor.

Darth_Artur

Trailer naprawdę niezły, szkoda ze taki krótki. Myślę, że sam film też będzie całkiem niezły.

Quagmire

Podobno to ten utwór. Fragment od 2:30
http://www.youtube.com/watch?v=DRw2erWNIBE

Proszę czekać…