Eksperci przemontują Wilkołaka 1

O Wilkołaku ostatnio czytamy tylko złe wiadomości. A to Danny Elfman, tworząc wspaniały gotycki score w klimatach starej Draculi odchodzi z ekipy, a to premiera przesunięta po raz n-ty. Wszystko wskazywało, że film nie spełni jednak oczekiwań i będzie porażką, pomimo nawet klimatycznych zwiastunów i pracy speców od efektów specjalnych.

Wilkołak

Teraz w końcu mamy dobre wieści, które mogą być światełkiem w tunelu. Przede wszystkim, montażysta Dennis Virkler już nie będzie pracować przy filmie, co jest dobrą wiadomością, ponieważ takim sposobem doliczyłby ten projekt do długiej listy obrazów na swoim koncie, które były słabe (np. Batmany Schumachera).

Ostateczną wersją filmu zajmą się Mark Goldblatt, znany ekspert od montowania scen akcji i Walter Murch.

Goldblatt ma na koncie takie filmy jak: Terminator, Terminator 2, Pearl Harbor, Ostatni Skaut, Twierdza czy Armageddon. Natomiast Murch odpowiadający również za montaż dźwięku pracował przy: Ojciec Chrzestny 2, Czas Apokalipsy, Duch i wielu innych.

Czy to oznacza, że dwóch uznanych ekspertów uratuje ten film i dostaniemy produkcję, która nie tylko będzie "oglądalna", ale i stanie się hitem? Jak sądzicie?

WilkołakWilkołak

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

Masz rację, ale w moim odczuciu ta wiadomość daje nadzieje, że może się uda uratować film :)

MJ_MARTINO

Za dużo kombinacji … Trailery świetne… ale już nie raz tak było że Trailer super a film do bani… Jak np ostatnim czasy Strażnicy na których się kompletnie zawiodłem.. (ale to moje zdanie)

Proszę czekać…