Long i Maggie Q w Szklanej pułapce 4 0

Justin Long i azjatycka aktorka Maggie Q pojawią się u boku Bruca Willisa w filmie Livie Free or Die Hard, czwartej części Szklanej pułapki.

Justin Long (Garbi – Super bryka, Sztuka zrywania, Przyjęty) wcieli się w postać młodego i mądrego chłopaka, który będzie pomagał McClane'owi, zaś Maggie Q (Mission: Impossible III) zagra światowej klasy hakera. Będzie ona przeciwniczką McClane'a. Aktorka pojawi się również w komedii Balls of Fury. Wystąpi w niej razem z Christopherem Walkenem. Film najprawdopodobniej wejdzie na ekrany kin w styczniu 2007 roku.

Kadr z filmu Szklana pułapka 3 1995Kadr z filmu Szklana pułapka 3 1995

Produkcja Live Free or Die Hard rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Za kamerą stanie Len Wiseman (twórca Underworld oraz Underworld: Evolution). W roli głównej oczywiście ponownie zobaczymy Bruca Willisa (Zabójczy numer, Szósty zmysł, Piąty element).

Fabuła 4 części przedstawia się następująco: Policjant John McClane, tym razem wraz z synem stawią czoła grupie terrorystów, którzy planują serię zamachów na niespotykaną dotąd skalę.

Maggie Q/mosuo.comMaggie Q/mosuo.com Justin Long/filmweb.noJustin Long/filmweb.no

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Trophy

Rzeczywiście, mój błąd… :\ Dzięki wielkie!

Anonimowy

Jedna mała uwaga: kadr z Brucem pochodzi ze Szklanej Pułapki 3 (1995)

Trophy

No ja też mam taką nadzieję, ponieważ jak narazie żadna część nie dorównała pierwszej… :-)

Hsi_Nao

Hmmm… Mam nadzieję, że film będzie choć w połowie tak dobry, jak pierwsza część… Ale obawiam się, że mimo wszystko zanosi się na kolejny wymuszony remake :(

Proszę czekać…