Jack Nicholson chce kariery w seks biznesie 0

Jack Nicholson rozważa rozpoczęcie kariery w biznesie związanym z seks akcesoriami.

Niedawno aktor podczas zdjęć do nowego obrazu Infiltracja postanowił ubarwić nieco odtwarzaną przez siebie postać Franka Costello i w tym celu skorzystał z dildo.69-letniemu gwiazdorowi tak spodobało się to doświadczenie, że zachęca wszystkich do samodzielnych tego typu zabaw i eksperymentów. – Zamierzam sprzedawać dildo w Internecie – zapowiedział aktor podczas premiery obrazu. – Będzie to linia we fluorescencyjnych kolorach.

Infiltracja będzie miała polską premierę 27 października. Za kamerą obrazu stanął Martin Scorsese. Obok Nicholsona wystąpili także Matt Damon, Leonardo DiCaprio, Martin Sheen i Mark Wahlberg.

megafon.pl

Jack Nicholson w filmie Dwóch gniewnych ludzi 2003Jack Nicholson w filmie Dwóch gniewnych ludzi 2003

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Anonimowy

Ten akurat aktor jest uznawany za jednego z najlepszych aktorów amerykanskich.

opatrznik

Tym ćpunom albo alkoholikom z Hollywood na starość nieźle odbija.. Poczekajmy aż Ci najgłośniejsi sie zestarzeją :)) Ciekawe co wymyślą żeby ich pokazały kamery.

Mort_Rainey

Wolfieeeee….:D:D:D:D

Anonimowy

Czy to znaczy że Jack uzywa wibratora? i co on z nim robi ? chyba sobie go nie wsadza? a moze jednak? nie chyba, raczej swojej dziwczynie? czy to znaczy ze mu nie staje? nie moze kupic wiagry? a moze zmienił orientacje?
i w pupke sobie go wsadza? ojej? i o tym piszecie? ojej? hmm, ale w sumie to nawet ciekawe.

Odi

Dla slabych z angielskiego napisze tylko "dildo" znaczy "wibrator".

Proszę czekać…