"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Geje lubią Chirurgów i Czystą Krew 0

GLAAD, czyli amerykańska organizacja zrzeszająca lesbijki i gejów ogłosiła nominację do swoich corocznych nagród GLAAD Media Awards. Zgodnie z regulaminem nominację mogą otrzymać tylko te produkcje, w których pojawił się problem związany z nietolerancją wobec osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych. Wyróżnione mogą być również produkcje opowiadające o problemach tych ludzi, ich walce o prawa czy zwykłe codzienne problemy.

Kadr z serialu Czysta Krew (2008- ???)

Logo organizacji GLAADLogo organizacji GLAAD

Oto nominacje w głównych kategoriach:

Film pełnometrażowy

Serial dramatyczny

Serial komediowy

Nagroda specjalna

  • Cynthia Nixon (za walkę o równe prawa dla mniejszości seksualnych)

Przyznanie nagrody odbędzie się na trzech różnych ceremoniach mających miejsce w Los Angeles, Nowym Jorku i San Francisco w pierwszej połowie br.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Ronaldinho

Dzięki temu rankingowi, wiadomo, których produkcji nie oglądać :)

Sebioslaw

Odkopię starego newsa, ale dopiero teraz na niego wpadłem. Świat przewraca się do góry nogami i nóż się w kieszeni otwiera. Poproszę teraz o organizację zrzeszającą wielbicieli sadomaso, niech zrobią ranking filmowy. Potem może wielbiciele turkucia podjadka….

Unster

'Stary, kocham cię'? niezręcznie się zrobiło, gdy pojawiło się to na liście :P

Scarlett666

Trzymam kciuki za 'Chirurgów' :). Dawno niczego nie zgarnęli, o ile mnie pamięć nie myli, a druga połowa V sezonu naprawdę trzymała poziom :).

Sol

Całkiem fajny pomysł z takimi nagrodami. Mam tylko nadzieję, że jeśli chodzi o seriale nie wygra Czysta Krew, niecierpię tej serii :/

Mała prośba do redakcji, zwracajcie trochę uwagę na poprawną polszczyznę w swoich artykułach. Nie 'zrzeszającą lesbijki i geje' tylko 'gejów' jak już, a gdyby autor napisał po prostu 'homoseksualistów' to już w ogóle byłoby miodzio ;)

Proszę czekać…