http://vimeo.com/mironkundzicz

Gwiazdy chcą grać w remake'u 13 (Tzameti) 0

Joaquin Phoenix, Tobey Maguire, Heath Ledger i Leonardo DiCaprio walczą o główną rolę w planowanym amerykańskim remake'u francusko gruźińskiego thrillera 13 (Tzameti).

Fabuła oryginału skupia się na Sébastienie, synie gruzińskich emigrantów, który mieszka w małym, nadmorskim miasteczku we Francji. Podsłuchuje on rozmowę o pracy, którą miał wykonać jego zmarły pracodawca. Chłopak kradnie instrukcje i sam postanawia wykonać tajemnicze zadanie. Przekona się jednak, że praca pociąga za sobą straszliwe w skutkach wydarzenia.

Kadr z filmu 13 Tzameti 2005Kadr z filmu 13 Tzameti 2005

Géla Babluani, który wyreżyserował pierwowzór, zajmie się reżyserią nowej wersji. Zaczął już nawet szukać odpowiednich miejsc do kręcenia w okolicach Nowego Jorku i New Jersey.

Joaquin Phoenix jest laureatem Złotego Globu rolę Johnny'ego Casha w filmie Spacer po linie. Poz tym jest znany z filmów Gladiator, czy Buffalo Soldiers.

Tobey Maguire znany jest polskiej widowni z roli Petera Parkera w pierwszej i drugiej części Spider-Mana.

Heath Ledger był w tym roku nominowany do Oscara za występ w obrazie Tajemnica Brokeback Mountain. Wystąpił wcześniej w Obłędnym rycerzu, czy Casanovie.

Leonardo DiCaprio został nagrodzony Złotym Globem za główną rolę w Aviatorze. Wcześniej można go było zobaczyć w Co gryzie Gilberta Grape'a, albo Titanicu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…