Zwiastun filmu Piotrek Trzynastego 1

Piotrek Trzynastego opowiada historię grupy młodych ludzi, którzy spędzają weekend nad jednym z mazurskich jezior. Wkrótce zaczynają ginąć z rąk zamaskowanego mordercy.

Mirosław Baka

Główne rolę w filmie grają: Piotr Matwiejczyk, Dawid Antkowiak, Weronika Rosati, Paweł Kozioł, Dominik Matwiejczyk, Beata Pelc, Radosław Bugajski i Łukasz Lipiński.

Reżyserowi, Piotrowi Matwiejczykowi udało się namówić na role epizodyczne znane z polskich ekranów gwiazdy. Zobaczymy m. in. Eryka Lubosa, Cezarego Pazurę, Marcina Dorocińskiego, Mirosława Bakę czy Wojciecha Mecwaldowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

thenat17

moze byc niezłe, w końcu jeszcze nigdy nie widzialem dobrego polskiego filmu :) ( klasyki sie nie licza typu emc2 czy psy albo chłopaki nie płaczą)

Redox

Po zwiastunie widać, że nic specjalnego, ani nowego nie będzie… Ale pod koniec klipu rozbawiła mnie jedna kwestia – "Pan baka?"" :)

Quagmire

I to ma być film legendy polskiego kina offowego? Jakoś nie mam ochoty zapoznać się z resztą jego filmografii. To powyżej wygląda jak wygłup grupy maturzystów na potrzeby płyty ze studniówki.

Proszę czekać…