"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Komedia Zookeeper w lato 2011 roku 0

Studio Sony poinformowało o przyśpieszeniu daty premiery swojej produkcji pt. Zookeeper. Obraz, który miał pojawić się w kinach 8 października ostatecznie zadebiutuje 8 lipca 2011 roku. Oznacza to, iż amerykanie obejrzą tą produkcję w tydzień po premierze Transformers 3 oraz na tydzień przez ostatnią częścią przygód małego czarodzieja pt. Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2.

Kevin James w komedii Oficer Blart (2009)

Według oficjalnego oświadczenia powodem decyzji przyśpieszenia premiery tej produkcji są wyjątkowo dobre oceny po pierwszym testowym pokazie. Z tego względu Sony ma nadzieję, że obraz stanie się hitem sezonu wakacyjnego roku 2011.

Komedia Zookeeper to historia dobrodusznego Griffina Keyesa (Kevin James), opiekuna zwierząt w Zoo. Jest on przekonany, iż jedynym sposobem, aby jego dziewczyna była szczęśliwa jest odejście z pracy. Zwierzęta będące w ogrodzie zoologicznym postanawiają złamać świętą zasadę nie komunikowania się z ludźmi, chcą w ten sposób pomóc Griffinowi znaleźć taką dziewczynę, której nie będzie przeszkadzała jego praca w Zoo.

Obraz reżyseruje Frank Coraci, w filmie występują: Rosario Dawson, Leslie Bibb, Adam Sandler, Cher, Jon Favreau, Sylvester Stallone, Judd Apatow, Jim Breuer, Faizon Love, Bas Rutten, Donnie Wahlberg oraz Ken Jeong.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…