http://vimeo.com/mironkundzicz

Donner o przyszłych projektach 0

W trakcie konferencji prasowej do komedii Unaccompanied Minors, producentka Lauren Shuler Donner powiedziała parę słów odnośnie nadchodzących adaptacji komiksów i sequeli.

Wolverine

Kadr z filmu Constantine 2005Kadr z filmu Constantine 2005

Odnośnie plotek, jakoby Bryan Singer miał stanąć za kamerą tego projektu: Bardzo bym tego chciała. Wszyscy bardzo tego chcemy, żeby Bryan nakręcił Wolverine, ale jest on teraz zajęty pracą nad sequelem Superman: Powrót i wszystko zależy od terminów. Jeśli jednak wszystko uda się zgrać to będziemy bardzo szczęśliwi. Prace nad filmem mają się rozpocząć jesienią. Scenariusz jest już gotowy i czeka na reżysera.

Magneto

Praca nad tym filmem, ciągle idzie do przodu. Mamy naprawdę świetny scenariusz. Znalazł się też reżyser, który chętnie nakręci ten obraz. Ma się on również zająć dopracowaniem scenariusza.

Gambit

Na pytanie, czy doczekamy się Gambita na ekranie, Donner odparła: Myślę, że wpleciemy postać Gambita w którąś z naszych historii. Na pewno nie powstanie The Gambit Movie. Kogo widzę w głównej roli? W serialu Zagubieni jest taki chłopak, który idealnie nadaje się na Gambita. Nie pamiętam jak się nazywa. Taki z prostymi włosami, dobrze wyglądający zły chłopiec. Sawyer? Sawyer? Okazało się, że chodziło o Josha Hollowaya.

Cirque Du Freak

Zaczniemy od początku. Brian Helgeland napisał scenariusz, a Paul White ma go dopracować i wyreżyserować. Scenariusz jest oparty na trzech pierwszych częściach. Planujemy cztery filmy i każdy będzie kombinacją trzech książek. Prawa do obrazu posiada Universal. Akcja będzie się działa w USA i Wielkiej Brytanii.

Constantine 2

W tytułowej roli ponownie zobaczymy Keanu Reevesa. Pracujemy teraz z grupą scenarzystów nad historią. Tym razem na pewno nam się uda. Znaleźliśmy również świetną lokalizację do kręcenia, naprawdę przerażającą. Nie znajduje się ona ani w USA, ani w Wielkiej Brytanii. Francis Lawrence, reżyser pierwszej części, będzie tym razem tylko producentem. Trwają poszukiwania jego następcy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…