"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Konkurencyjny film o mordercy 0

Amerykańskie media poinformowały dzisiaj, iż James Franco, Benicio Del Toro oraz Michael Shannon wystąpią w produkcji opowiadającej o najsłynniejszym amerykańskim płatnym zabójcy – Richardzie Kuklinskim. Będzie to konkurencyjny projekt dla tego tworzonego przez Davida McKenna, w którym to główną rolę zagra Mickey Rourke.

Michael Shannon w filmie The Runaways: Prawdziwa Historia (2010)

Reżyserią filmu o roboczym tytule The Ice Man zajmie się Ariel Vroman. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zagra główną rolę. Ale większość mediów wskazuje na Michaela Shannona.

The Ice Man to pseudonim Richarda Kuklinskiego, jednego z najsłynniejszych amerykańskich płatnych morderców (miał polskie korzenie). Mężczyzna w latach 80-tych był płatnym mordercom na usługach mafii. W swojej blisko 40 letniej działalności zdołał dokonać ponad 200 morderstw. Co ciekawe prowadził całkiem normalne życie, więc jego rodzina była mocno zaskoczona aresztowaniem. W 1988 roku Kuklinski został skazany na dożywocie. Zmarł w 2006 roku. Swój przydomek zawdzięcza temu, iż często zamrażał zwłoki ofiar. Dzięki temu ustalenie dokładnego czasu zgonu było bardzo utrudnione.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

"był płatnym mordercom" – do poprawki

Proszę czekać…