Wygraj maskę mordercy z Krzyku 4 - wyniki 3

FDB.pl, Hatak.pl i dystrybutor Forum Film Polska zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są maski mordercy z filmu Krzyk 4 w reżyserii Wesa Cravena, który zadebiutuje w kinach 15 kwietnia.

Krzyk 4

Maska mordercy z serii filmów Krzyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w historii gatunku, która bez wątpienia przeniknęła do pop-kultury, stając się często podstawą podczas halloweenowych zabaw.

Sidney Prescott (Neve Campbell) przyjeżdża do Woodsboro, które jest ostatnim punktem na trasie promocyjnej jej książki. Tu spotyka szeryfa Deweya Rileya (David Arquette) oraz Gale (Courteney Cox), którzy są teraz małżeństwem. Niestety, pojawienie się Sidney sprowadza także zabójcę. Ona, jej przyjaciele oraz całe miasteczko znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Co należy zrobić?

Przeczytaj regulamin i odpowiedz na proste pytanie.

Który ze słynnych filmowych morderców nosił maskę hokejową?

Chodziło oczywiście o Jasona Voorheesa z serii Piątek 13-tego.

Maski mordercy otrzymują:
Jacek Kowalski
Michał Stochmiałek
Milena Wica
Weronika Siepsiak
Aleksander Chodyra
Aleksander Olszewski
Marysia Woźnica
Krzysztof Ruszkowski
Laura Dominik
Anna Golasińska

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Krzyk 4Krzyk 4

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

anniga 2011-11-07

porażka, maski oczywiście się nie doczekałam, myślałam, że chociaż na halloween dojdzie, no moja cierpliwość się skończyła, nie będę zaskoczona jak "dojdzie" na halloween 2012 ….:/

laurka 2012-02-03

Jak wyżej. ;) Niedługo minie rok i maski jak nie było tak nie ma. ;)

anniga 2011-06-14

Wygrałam tą maskę, a do tej pory jej nie otrzymałam. Na @ nikt nie odpisuje. Proszę o wyjaśnienie.

artur01w 2011-04-15

Ja również zapoluję na tą maskę.

Proszę czekać…