Konkurs Zbrodnie na Antypodach - wyniki 0

Z okazji premiery serii, serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w naszym konkursie. Do wygrania trzy zestawy nagród Zone Reality. W skład zestawu wchodzi składana parasolka, odblaskowa kamizelka, długopis oraz laser Zone Reality.

Zone Reality

Już od 6 lipca o godzinie 22:00 na kanale Zone Reality wszyscy zaciekawieni pracą nowozelandzkiej policji, będą mogli bliżej poznać owych funkcjonariuszy prawa.

Organizatorami konkursu są Hatak.pl, FDB.pl i kanał Zone Reality. Jedyne co trzeba zrobić, by zdobyć owe nagrody to odpowiedzieć:

Podaj tytuły dwóch poszczególnych serii serialu Zbrodnie na Antypodach.

Nowozelandzcy detektywi, "Na linii wroga" lub Tajniacy

Zestawy otrzymują:

Małgorzata Piotrowicz

Dawid Górzański

Katarzyna Zedzyńska

Zbrodnie na AntypodachZbrodnie na Antypodach

Trochę o serialu:

Zbrodnie na Antypodach: Te trzy trzyczęściowe dokumenty ukazują różne aspekty świata przestępczego w Nowej Zelandii – prezentują zarówno sylwetki kryminalistów, jak i tych, którzy wymierzają im sprawiedliwość

Na linii ognia – przyglądamy się działaniom specjalnej jednostki ofensywnej nowozelandzkiej policji – tzw. Armed Offenders Squad (AOS). Serial ujawnia kulisy ważnych wydarzeń w walce z przestępczością. Oficerowie tej elitarnej jednostki opowiedzą o tym, jak z pełnym poświęceniem stają na linii ognia.

Program Zone Reality to program dla tych, którzy bardziej niż fikcję cenią sensacyjne scenariusze napisane przez życie. Zone Reality podąża za światłami i sygnałem syren alarmowych najlepszych na świecie ekip ratunkowych.

Dzięki niemu każdy może śledzić wysiłki ludzi, którzy wygrali walkę ze śmiercią o przetrwanie.

Serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę kanału www.zonereality.tv w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie oraz do zapoznania się z resztą programów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

mskm13

Kiedy będą wysyłane nagrody?

DaViDeK11

Również jestem jednym z laureatów i również nie otrzymałem żadnej wiadomości e-mail…

mskm13

Widzę, że jestem jednym z laureatów. Nie dostałam żadnej informacji na maila! Kiedy będą wysyłane nagrody i w jakiej formie? Dziękuję za odpowiedź.

Proszę czekać…