Daty premier filmów Marvela ujawnione 1

16 maja i 27 czerwca 2014 r. to dwie premiery ogłoszone przez wytwórnię Wytwórnia Walta Disneya dla filmów Marvel Studios. Nie wiadomo jeszcze o jakie filmy chodzi. Najprawdopodobniej pierwszym z nich będzie sequel Kapitana Ameryki. O drugim projekcie spekuluje się, że może być to jeden z tytułów takich jak: Doctor Strange, Ant-Man (do którego Edgar Wright skończył właśnie scenariusz) lub Nick Fury.

Marvel

Wspomina się także o możliwych reebotach Daredevila i Fantastycznej Czwórki, a nawet także o nowym Niesamowitym Hulku z Markiem Ruffalo. Nie wykluczone jest także, że długo zapowiadana produkcja Deadpool z Ryanem Reynoldsem w końcu ruszy do przodu.

Przypominamy, że studio na rok 2013 ustaliło już premiery kontynuacji Thora a także trzeciej części Iron Mana. Niedawno informowaliśmy także o tym dość śmiałej decyzji premiery The Amazing Spider–Man 2 na maj 2014 r.

Jak pokazuje jednak przykład sequela Star Treku, który nie został ukończony na czas, decyzje o rezerwowaniu premier nie zawsze popłacają.

Źrodło: http://geeksofdoom.com/2011/08/09/disney-sets-release-dates-for-two-marvel-movies-but-what-will-they-be/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…