Film Lego Star Wars w Polsce 0

W październiku na DVD zadebiutuje niekanoniczny film animowany pt. Lego Star Wars: Padawańskie widmo. Michael Price (Simpsonowie) jest autorem historii, a za animację odpowiada Animal Logic, firma, która zdobyła Oscara za Tupot małych stóp.

Lego Star Wars: Padawańskie widmo

Rutynowa wycieczka Akademii Jedi zamienia się w szaloną, ko(s)miczną przygodę w animowanym filmie LEGO Star Wars: Padawańskie widmo. Opiekun wycieczki, Mistrz Yoda oprowadza po komnatach Senatu młodych hałaśliwych Jedi, gdy nagle zaczyna odczuwać zakłócenia Mocy. Wezwany na ratunek Republice odkrywa, że jeden z chłopców, Ian ukrył się na pokładzie jego statku, by posmakować prawdziwej przygody! Tymczasem C-3PO i R2-D2 przejmują opiekę nad niesfornymi dzieciakami i odkrywają, że wpakowali się w nie lada kłopoty. Kiedy zły Sith chce siać spustoszenie i szerzyć zniszczenie, tylko Yoda i Droidzi mogą zagwarantować bezpieczeństwo tak, by najmłodsi nie rozpadli się na drobne części.

Materiały dodatkowe: audio polski 2.0, napisy w języku polskim
krótkometrażówka Poszukiwanie R2-D2 (ok. 5 min.)
krótkometrażówka Wielki łowca (ok. 5 min.)
Gwiezdne Wojny w dwie minuty (Część I): Niech moc będzie z tobą (Najszybsza i najzabawniejsza opowieść Gwiezdnych Wojen Lego jaka w ogóle powstała cz.1)
Gwiezdne Wojny w dwie minuty (Część II): Niech moc będzie z tobą (Najszybsza i najzabawniejsza opowieść Gwiezdnych Wojen Lego jaka w ogóle powstała cz.2)
Wojny Klonów komiks animowany (ok. 12 min.)

Premiera w Polsce na DVD odbędzie się 10 października. Film będzie w oryginalnej ścieżce dźwiękowej z napisami.

[materiały prasowe]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…