Drugi zwiastun un[DIGI]world 2

Drugi teaser do filmu dokumentalnego un[DIGI]world podobnie jak pierwszy w lekko prześmiewczy sposób pokazuje między innymi zjawiska, które zostaną poruszone w filmie.

un[DIGI]world

Dokument ma być maksymalnie obiektywnym obrazem sieci społecznościowych dlatego autorzy nie chcą pokazywać tylko negatywnych cech, niebezpieczeństw wirtualnego świata, ale również pozytywne strony korzystania z social media, zahaczając również o ujęcie biznesowe, gdyż ono bez wątpienia też istnieje. Film będzie rodzajem dialogu, dyskusji z widzem.

W najbliższym czasie w sieci zostanie udostępniony trailer, który w pełniejszy sposób przedstawi widzom osoby wypowiadające się w filmie.

un[DIGI]world będzie można zobaczyć na festiwalach filmów dokumentalnych w Polsce, Europie oraz pozostałych kontynentach. Dodatkowo zamknięta projekcja będzie miała miejsce w Trójmieście. Film ukaże się w pierwszej połowie 2012 roku. Więcej informacji o postępach przy pracy nad filmem znaleźć można na fanpage’u

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie 2011-12-30

Zapis tytułu ciekawy, od razu zwraca uwagę na tematykę filmu. Dodaję do oczekiwanych, bo temat ciekawy i może dać niektórym ludziom trochę do myślenia, bo uzależnionych od facebooka jest niestety wielu.

Proszę czekać…