Twardziele na zdjęciu Niezniszczalnych

Fragment plakau Niezniszczalnych 2

W sieci opublikowano kolejne zdjęcie promujące Niezniszczalnych 2, sequel filmu z 2010 r. Na zdjęciu możemy zobaczyć trzech weteranów kina akcji: Sylvestera Stallone, Bruce'a Willisa i Arnolda Schwarzeneggera.

Polska premiera 17 sierpnia br., dzięki Monolith Films.

W obsadzie są także: Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Scott Adkins, Liam Hemsworth, Terry Crews, Randy Couture, Jean Claude Van Damme oraz Chuck Norris.

Pan Church (Bruce Willis) zatrudnia Niezniszczalnych do wydawałoby się prostego zadania. Ale gdy sprawy przybierają zły obrót i jeden z nich zostaje brutalnie zabity, Niezniszczalni szukają zemsty, będąc na terytorium wroga. Chcąc odpłacić za śmierć kompana, grupa najemników sieje zniszczenie w siłach wroga.

Zobacz zdjęcie:

<a class=


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.