Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Kristen Stewart nie będzie już Śnieżką? 2

Niedawno Universal zapowiedziało zrealizowanie kontynuacji filmu Królewna Śnieżka i Łowca. Jednak teraz plany, według The Hollywood Reporter, uległy zmianie i wytwórnia chce zrealizować spin-off, traktujący o Łowcy (w tej roli Chris Hemsworth), bez udziału Kristen Stewart.

Kristen Stewart

Królewna Śnieżka i Łowca osiągnęła umiarkowany sukces finansowy, zarabiając na świecie 398,2 mln dolarów przy 170-milionowym budżecie. Rezygnacja z robienia zapowiedzianego sequelu może wynikać z sytuacji, jaka powstała po ujawnieniu romansu Kristen Stewart z Rupertem Sandersem.

Choć reżyser spin-offa nie jest jeszcze znany, mówi się, że ma nim zostać właśnie Sanders. Obecnie wytwórnia poszukuje scenarzysty. Realizację filmu o Łowcy chciałaby rozpocząć w lipcu przyszłego roku, kiedy Hemsworth będzie miał wolny termin.

AKTUALIZACJA! W związku z pojawieniem się tych doniesień wiceprezes Universala Donna Langley położyła kres wszelkim plotkom, oświadczając:

Jesteśmy niezwykle dumni z Królewny Śnieżki i Łowcy i w chwili obecnej rozpatrujemy wszystkie możliwe opcje kontynuowania filmu. Wszelkie doniesienia, jakobyśmy mieli zrezygnować z udziału Kristen Stewart, są fałszywe.

Źrodło: http://www.hollywoodreporter.com/news/kristen-stewart-dropped-snow-white-sequel-hemsworth-361945

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022 2012-08-16

Ehhh szkoda ;/

Proszę czekać…