Fede Alvarez o kontynuacji Martwego zła 1

Martwe zło przyniosło w kinach na całym świecie 97 mln$ wpływów, przy budżecie wynoszącym 17 mln$. Nic więc dziwnego, że droga do kontynuacji jest otwarta, ale Fede Alvarez, przy okazji wywiadów towarzyszących premierze DVD, zdradza, że prace nad Martwym złem 2 znajdują się na bardzo wczesnym etapie.

Jane Levy

Dyskutujemy nad tym wraz z Samem Raimi, może dlatego, że jestem dzieckiem lat 80-tych, jestem przekonany, że sequel powinien bezpośrednio kontynuować fabułę pierwszej części. Alvarez dodaje: Czasami jeśli nie widziałeś oryginału, to nie jesteś w stanie zrozumieć fabuły kontynuacji. Tak jest na przykład z Powrotem do przyszłości 2, jeśli nie widziałeś jedynki, to nie zrozumiesz nic z tego filmu.

To jest właśnie mój przepis na idealny sequel, stwierdza, film który kontynuuje rozpoczętą historię pokazując losy bohatera który przeżył część pierwszą. To jest właśnie mój przepis na sequel Martwego zła. Nie chciałbym filmu który skupiłby się na nowych bohaterach otwierających księgę, ale nadal dyskutujemy nad tym jaki obraz powinniśmy nakręcić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2013-07-16

Mam wiele zastrzeżeń do tego filmu, ale na pewno będę bronił wspaniałych, praktycznych efektów specjalnych.

FDBFILM 2013-07-16

Ten film straszny nie jest fabułe ma jak dobranocka a krew i odrywane kończyny wyglądają tak sztucznie jak w filmach z lat 80 :)

Proszę czekać…