Zdjęcia z planu The Wolf of Wall Street

Leonardo DiCaprio jako Jordan Belfort w filmie THE WOLF OF WALL STREET (2013)

Ostatni news związany z filmem Wilk z Wall Street pojawił się w czerwcu i był powiązany z pierwszym zwiastunem, skądinąd świetnie wykonanym. Zbliżając się do premiery (polska premiera zaplanowana jest na 22 listopada tego roku) pewnie częściej natkniecie się na wiadomości związane z tą produkcją.

W sieci możemy już oglądać oficjalne zdjęcia z planu najnowszego filmu Martina Scorsese. Na fotografiach możemy zobaczyć reżysera, odtwórcę głównej roli – Leonardo DiCaprio, partnerującego mu na drugim planie Jonah Hilla i Margot Robbie.

Film The Wolf of Wall Street przedstawia historię wzlotu i upadku na Wall Street Jordana Belforta (DiCaprio), brokera z Long Island. Droga jego kariery przepełniona była ciężkimi imprezami, narkotykami i alkoholem. Jordan został odesłany na 20 miesięcy do więzienia za odmowę współpracy w potężnym oszustwie finansowym w latach dziewięćdziesiątych. Belfort płaci za to, że nie chciał mieć nic wspólnego z powszechną na Wall Street korupcją.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.