Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Nimfomanka-masochistka dostaje prezent [18+] 4

W nowym fragmencie Nimfomanki główna bohaterka, Joe (Charlotte Gainsbourg), dostaje prezent od "K" (Jamie Bell). Zaraz zakosztuje tego podarku na własnej skórze. Klip pochodzi z rozdziału szóstego zatytułowanego "The Eastern and the Western Church (The Silent Duck)".

Kościół Wschodni często jest określany jako Kościół Radości, zaś Kościół Zachodni jako Kościół Cierpienia.
Podczas mentalnej podróży z Rzymu w kierunku wschodnim zrozumiesz, że oddalasz się od winy i bólu, zmierzając w kierunku światła i radości.
Jednakże Joe doszła do konkluzji, że ból i przyjemność mogą być bliżej siebie, niźli sam sądzisz.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2013-11-30

A nie bardzo wiem, czego się spodziewasz. Przecież od początku mówiło się, że to będzie zwieńczenie nieoficjalnej trylogii zapoczątkowanej "Antychrystem" i "Melancholią". Więc podobnych klimatów spodziewałem się po "Nimfomance" i dotychczasowe materiały w pełni potwierdzają tę wizję i konwencję znaną z dwóch wcześniejszych filmów von Triera.

Sebastian Kn©l 2013-11-30

jakoś nadal nie robi to na mnie wrażenia.
trochę dziwny klimat, jak na tego reżysera przystało, a bohaterowie robią wrażenie osób z problemami, a nie osób bawiących się własna seksualnością.
przynajmniej takie mam odczucia po udostępnionych fragmentach ale może taki jest zamysł bo w sumie nimfomania uznawana jest za zaburzenie.
Dodatkowo Charlotte Gainsbourg ma już swój wiek i jak dla mnie nie przedstawia wysokich wartości wizualnych. Na razie jestem sceptyczny.

Proszę czekać…