Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Kino na obcasach [zakończony] 2

15 lipca br. w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć świat fascynacji i zdrady z genialną Sophie Marceau w komedii romantycznej Pożądanie. W związku z tym wydarzeniem, mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia dla naszych użytkowników. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Laureatką konkursu została: katklim
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Podczas lipcowego spotkania z cyklu „Kino na obcasach” zaprezentowany zostanie opowieść o ryzykowanym uczuciu i miłości, która burzy wszelkie zasady. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki. To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna jest w angażowanie się w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego. Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

Ekskluzywna kolacja, kieliszek wina, przypadkowe spotkanie. Piękna nieznajoma, niewinność, namiętność… Pożądanie!

Lipcowe spotkanie w ramach cyklu „Kino na obcasach” odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Silver Screen Łódź.

Partnerem lipcowej edycji „Kina na obcasach“ jest Kinder Bueno.
Kinder Bueno, partner „Kina na obcasach”, zaprasza wszystkie Panie biorące udział w pokazie na słodką degustację oraz konkurs. Do wygrania wyjątkowa nagroda niespodzianka. Pozwól się uwieść magii kina z Kinder Bueno.

Szczegóły na stronie www.multikino.plSzczegóły na stronie www.multikino.pl

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2 podwójne zaproszenia na film Pożądanie 15 lipca (wtorek) godz. 20:00 do Multikina Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie lub Poznań Stary Browar.

PYTANIE KONKURSOWE

1. Napisz krótko (1-2 zdania) – Kogo i dlaczego zabierzesz ze sobą na seans w razie wygranej?

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie lub Poznań Stary Browar)
- w tytule maila proszę wpisać: Kino na obcasach – Pożądanie.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 13.07.2014 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 14.07.2014 do godziny 12.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…