Kolejna zapowiedź The Homesman

Hilary Swank i Tommy Lee Jones w filmie THE HOMESMAN (2014)

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź westernu zatytułowanego The Homesman. Tommy Lee Jones jest współautorem scenariusza, wyreżyserował i wyprodukował film oraz zagrał w nim główną rolę. Będzie to drugi po Trzech pogrzebach Melquiadesa Estrady pełnometrażowy film Jonesa (nie licząc dwóch projektów telewizyjnych).

Fabuła skupi się na outsiderze George’u Briggsie (w tej roli Tommy Lee Jones), który został ocalony przed śmiercią i zrekrutowany do przewiezienia trzech szalonych kobiet z Nebraski do Iowa.

Film prezentowany był już między innymi na festiwalach w Telluride i Cannes. Obecnie ma być wyświetlany widzom na trwającym festiwalu filmowym w Toronto.

Źrodło: Yahoo


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.