Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Najlepsze reklamy świata! [zakończony] 2

30 października 2014 r. o godzinie 19:30 Multikino zaprasza do udziału w pokazach najlepszych reklam świata Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. W tym roku odbędą się w aż 7 miastach, w kinach sieci Multikino.

Laureatem konkursu został: pawel2w
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Impreza organizowana jest już po raz dziewiąty i na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń związanych z reklamą – z roku na rok poszerza swoje grono fanów i bije rekordy popularności.

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najlepsze, najbardziej kreatywne kampanie i filmy reklamowe z całego świata nagrodzone w tegorocznej edycji Cannes Lions – najbardziej prestiżowego konkursu reklamowego na świecie.

Wieczorny pokaz reklam inspiruje dużą dawką świeżego spojrzenia na reklamę, pobudza wyobraźnię, bawi, zachwyca, porusza, zaskakuje. Wobec takich reklam, nie można być obojętnym. Zapraszamy wszystkich entuzjastów dobrej reklamy!

Pokaz odbędzie się aż w 7 miastach Polski: w Multikinie Gdynia, Katowice, Kraków, Poznań Stary Browar, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, a także w kinie Silver Screen w Łodzi!

Pokaz w Multikinie Warszawa Złote Tarasy zostanie poprzedzony wręczeniem statuetek polskim agencjom reklamowym, które doceniono na tegorocznym Festiwalu Cannes Lions oraz najlepszym zespołom konkursu Young Creatives Eurobest.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Ars Thanea, K2, Starcom MediaVest Group oraz Multikino Media. Więcej informacji o Imagination Day na stronie: www.imaginationday.pl

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2 podwójne zaproszenia na pokaz najlepszych reklam świata Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions 30 października 2014 r. o godzinie 19:30 do Multikina Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Poznań Stary Browar.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

*Zadanie 1. i 2. można wykonać oceniając i komentując jeden film.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Poznań Stary Browar)
- w tytule maila proszę wpisać: Cannes Lions.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 28.09.2014 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 29.09.2014 do godziny 14.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w dniu seansu w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Camizi 2014-10-29

Przy następnym konkursie nasz laureat mógłby wysilić się bardziej niż zrobić ctrl+c ctrl+v komentarza ze Stopklatki. ;)

Proszę czekać…