http://vimeo.com/mironkundzicz

Liga Sprawiedliwości na dużym ekranie 0

Warner Bros. Pictures planuje nakręcić film na podstawie komiksów o przygodach Ligi Sprawiedliwości (Justice League of America).

Scenariusz ma napisać duet Kiernan (W cieniu przeszłości) i Michele (Wild Tigers I Have Known) Mulroney. Jest to pierwszy krok, jaki studio podjęło w kierunku powstania obrazu.

Liga SprawiedliwościLiga Sprawiedliwości

Film ma opowiadać o przygodach drużyny superbohaterów ze stajni DC Comics. Nie wiadomo jednak, których herosów wybierze studio. Mało prawdopodobne, aby wytwórnia i DC Comics, które jest częścią Warnera, chcieli umieszczać w projekcie drugoligowych bohaterów.

Odkąd w 1960 roku wymyślono Ligę Sprawiedliwości, przewinęli się przez nią praktycznie wszyscy najważniejsi bohaterowie komiksów DC, jednak trzon organizacji stanowili: Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Green Lantern i Martian Manhunter.

Osią fabuły były walki Ligi Sprawiedliwości z grupami superzłoczyńców, którzy chcieli zawładnąć, albo zniszczyć Ziemię.

Liga Sprawiedliwości była ulubioną pozycją wielu generacji fanów, dlatego wierzymy, że film będzie oddziaływał na publiczność tak samo jak komiksy. – powiedział prezes Warnera Jeff Robinov, podczas prezentacji duetu scenarzystów.

Pytanie tylko, czy Warner Bros. zdecyduje się, aby w projekcie grali Christian Bale (Sen nocy letniej), czy Brandon Routh, którzy wcielili się ostatnio w postacie Batmana i Supermana, w filmach o ich przygodach. Studio chce też nakręcić osobny film o przygodach Wonder Woman.

Bardzo wiele będzie zależeć od tego, jak będzie wyglądał scenariusz obrazu i w jakich momentach życia superbohaterów zostanie osadzony.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…