Zobacz Grodda na nowych zdjęciach i zapowiedzi Flasha

Do końca pierwszego sezonu serialu The Flash pozostały jedynie trzy odcinki. Stacja The CW przedstawiła zdjęcia i zapowiedź nadchodzącego odcinka, zatytułowanego Grodd Lives, w którym zobaczymy tytułowe monstrum, z którym zmierzy się Barry Allen / Flash (Grant Gustin).

Scenariusz odcinka przygotowali Aaron Helbing i Todd Helbing, a reżyserią zajął się Doug Aarniokoski. Odcinek zadebiutuje na antenie The CW już 5 maja o 20:00 czasu lokalnego.

Trzy zdjęcia pochodzą z odcinka Rogue Air, który zadebiutuje tydzień po Grodd Lives i jak widać gościnnie wystąpią Stephen Amell jako Arrow, Wentworth Miller jako Kapitan Cold i Robbie Amell w roli Firestorma.

Źrodło: The CW Television Network | TVLine.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.