Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Opis trzech scen Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości 2

Comic-Con zbliża się wielkimi krokami, więc z każdym kolejnym dniem powinniśmy być zalewani coraz to nowszymi wieściami o superbohaterskich widowiskach. Jednym z najbardziej oczekiwanych jest Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Entertainment Weekly wydał nawet specjalny numer poświęcony właśnie temu filmowi (fotografie oraz okładkę mogliście zobaczyć na łamach FDB tutaj). Dzisiaj mamy dla Was kilka nowych informacji.

Najważniejszą z nich sa informację o trzech scenach, które będziemy mogli zobaczyć w filmie Zacka Snydera.

1. Zmęczony, aczkolwiek zdeterminowany Bruce’ Wayne rozmawia ze swoim lokajem, Alfredem Pennyworthem przy kominku. Rozmowa odbywa się przed wyruszeniem Batmana na pojedynek z Supermanem.
2. Druga scena odnosi się do samego pojedynku Człowieka Nietoperza z Człowiekiem ze stali. Rozgrywa się ona w deszczowej scenerii, na dachach budynków, które są rozwalane. Dziennikarze EW, którzy mieli okazję oglądać owe sceny na specjalnym pokazie w Pasadenie napisali, że było to baardzo emocjonujące.
3. Kolejna rozmowa Wayne z Alfredem. Tym razem odbywa się ona w Jaskini Batmana, gdzie superbohater tłumaczy dlaczego musi pojedynkować się z przybyszem z kosmosu.

Dodatkowo Snyder wypowiedział się na temat postaci Wonder Woman, kryptonitu oraz niedoszłego sequela Człowieka ze stali, który był planowany zanim ogłoszono produkcję Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Reżyser widowiska potwierdził, że w filmie będzie kryptonit i będzie on częścią potężnej zbroi Człowieka Nietoperza.

Jeśli chodzi o Wonder Woman to ma być ona niezwykle istotnym elementem filmu. Ponoć to właśnie postać grana przez Gal Gadot będzie odpowiedzialna za przyśpieszenie stworzenia Justice League. Sama aktorka w wywiadzie dla EW wyznała, że uwielbia wcielać się w tę rolę, a najwięcej radości sprawiają jej sceny z mieczem. Trochę gorzej radzi sobie z lassem, ale nadal nad tym pracuje. Jest jednak świadoma wielkim oczekiwań fanów.

Snyder odniósł się również do Człowieka ze stali 2. Wyznał, że planowano, aby w sequelu nie było kolejnej inwazji obcych. Tym samym odrzucono możliwość, aby głównym czarnych charakterem był Brainiac. Z Supermanem w miałby walczyć Metallo, cyborg zasilany kryptonitem.

Na koniec informacja na temat kolejnego projektu DC Comics i Warner Bros. Scenariusz Justice League Part One został już ukończony, a jego autor, zdobywca Oscara Chris Terrio oddał go już producentom.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…