Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trzy nowe fotografie z filmu Batman v Superman 4

Empire opublikowało trzy nowe fotografie nadchodzącego widowiska, w którym pojedynek stoczy Batman z Supermanem. Na zdjęciach oprócz dwóch głównych bohaterów filmu Zacka Snydera, możemy zobaczyć również Lexa Luthora, w którego wcieli się Jesse Eisenberg. Fotosy znajdziecie w poniższej galerii.

Niemożliwe do przewidzenia zagrożenie ze strony człowieka z boskimi mocami, budzi niepokój strażnika Gotham City, który decyduje się na wizytę w Metropolis. W tym samym czasie reszta świata zastanawia się jakiego superbohatera potrzebuje. Batman i Superman walczą między sobą, a ludzkość zostaje wystawiona na niespotykane do tej pory niebezpieczeństwo.

W obsadzie filmu wielkie gwiazdy: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons, Gal Gadot, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jason Momoa oraz Holly Hunter. Premiera filmu 25 marca 2016 roku.

Źrodło: Empire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-07-29

Batman i Superman prezentuja sie rewelacyjnie na tych zdjeciach.Kostiumy, pozy i oswietlenie na tych zdjeciach zdaje sie byc trafioniem w 10. Co do Luthora – od poczatu bronilem wybory castingowe filmu, jednak zdjecia Eisenberga jakos mnie do tej pory nie przekonaly.

Gracjan Mikitin 2015-07-28

Liczę, że łysy Eisenberg będzie robił większe wrażenie, bo na razie to gość wygląda jak mega nerdowska wersja Zuckerberga.

Proszę czekać…